Mladí (9-35 měsíců)

TOMMI K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VHODNÝ K DĚTEM

5.01.2024 11:21 |  Mladí (9-35 měsíců) |  13.09.2023 |  133x

 • Pes
 • TOMMI K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VHODNÝ K DĚTEM

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  kříženec
  TOMÍK MILUJE VŠECHNY - DOSPĚLÉ I DĚTI. JE TAK VDĚČNÝ ZA POZORNOST, POMAZLENÍ, PROCHÁZKU ... MOC BYCHOM MU PŘÁLI, ABY MOHL JÍT DOMŮ.HLEDÁTE SUPER PSÍHO PARŤÁKA? MOŽNÁ TOMMI ČEKÁ PRÁVĚ NA VÁS. TOMMI JE TŘÍLETÝ KŘÍŽENEC STŘEDNÍ VELIKOSTI (cca 17kg) S PŘÁTELSKOU A VESELOU POVAHOU. JE CHYTRÝ, UČENLIVÝ, HRAVÝ. JE ZVYKLÝ NA DĚTI.K Tomíkovi osud nebyl přívětivý. Nevíme, co se s ním dělo dříve, ale do útulku přišel s úrazem zadní nožky a velkou nedůvěrou k lidem.Nožička se krásně zahojila a zranění nezanechalo žádné následky. Tomík běhá, skáče, skotačí.Déle to trvalo s budováním vztahu k lidem. V útulku postupně poznával, jak fajn je kontakt s člověkem. Zjistil, že je v bezpečí, a nic špatného mu už od lidí nehrozí. Krůček po krůčku se vše měnilo, a teď je z něj úplně jiný pes. Z pozornosti člověka má obrovskou radost, rád se mazlí, rád si hraje. Je pozorný a snaží se dělat věci správně. Bude se s ním skvěle pracovat. Je přátelský ke všem lidem, může do rodiny k dětem. UŽ BY DOMOV MOC POTŘEBOVAL.Hledáme člověka, který má zkušenosti se psy, a bude s Tommim umět správně komunikovat. Potřebuje ještě pracovat na socializaci. Zatím na vše reaguje a s ostatními psy se nechce kamarádit. Super by byl někdo, kdo dělá pozitivku - na tu bude Tommi reagovat skvěle. Potřebuje laskavý přístup. Myslíme, že své rodině bude super věrným a vděčným parťákem.Líbilo by se mu na zahradě u rodinného domku, kde by měl dostatek pohybu. Miluje také procházky a koupaní. Zajímají ho klacíky, takže by z něj mohl být i aportér :-) Tommi je aktivní přiměřeně, tak akorát :-) Je vhodný k aktivním lidem, kteří se mu budou věnovat.Odkazy na videa s Tommim:https://youtu.be/FYTae6CzcdEhttps://youtu.be/qFZhZxagJ7Uhttps://youtu.be/PukCZxlovl8S Tommim se po předchozí domluvě můžete přijet seznámit do útulku - Jižní Morava (okr. Hodonín).Podmínkou adopce je zaplacení adopčního poplatku a podepsání adopční smlouvy.Kontakty:+420 723 352 132 (tel. nebo WhatsApp), e-mail: pejscikadopci@gmail.com

  RONY K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VESELÝ, VHODNÝ K DĚTEM

  5.01.2024 11:21 |  Mladí (9-35 měsíců) |  4.10.2023 |  183x

 • Pes
 • RONY K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VESELÝ, VHODNÝ K DĚTEM

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  kříženec
  PROSÍME ZA ŠANCI PRO TOHOTO MAZLÍKA, KTERÝ ČEKÁ NA DOMOV UŽ VELMI DLOUHO :-(RONÁNEK HLEDÁ NOVÝ DOMOV. RODINU, KTERÁ HO NEOPUSTÍ. JE TO VESELÉ PŘÁTELSKÉ TŘEŠTIPRDLO. BUDE VDĚČNÝ ZA KAŽDOU POZORNOST, POMAZLENÍ A POHLAZENÍ. MILUJE PROCHÁZKY A PROZKOUMÁVÁNÍ VŠEHO NOVÉHO.Rád by běhal, hrál si a užíval si naplno života, zatím ale čeká v kotci útulku, kam byl odložen původními majiteli. Ze štěňátka, kterému se nikdo nevěnoval, vyrostl puberťák, který už se rodině "nehodil" :-(Rony je kontaktní, ochotný a učenlivý, bude to super parťák do aktivní rodiny. Je vhodný do rodiny k dětem.S ostatními psy (samci) se v útulku nekamarádí, na fenky se tváří příjemněji, ale jelikož v bývalém domově neznal jiné psy, tak zatím neví jak se chovat. Díky jeho hravosti je ale možné, že by pro něj rodina, kde by měl psí kamošku, byla super. Ke kočičkám ho raději nedoporučujeme.Odkaz na videa s Ronym:Video z útulku:https://youtu.be/N65mvX6L-cEVideo z procházky:https://youtu.be/O1Af9ibBdEAVěk: 2,5 roku. Nar.: 04/2021.Ronánek je očkovaný, odčervený, čipovaný a kastrovaný.S Ronánkem se po předchozí domluvě můžete přijet seznámit do útulku - Jižní Morava (okr. Hodonín).

  HARLOW K ADOPCI - 1,5 ROKU, HLEDÁ SKUTEČNÝ DOMOV

  5.01.2024 11:21 |  Mladí (9-35 měsíců) |  21.09.2023 |  113x

 • Pes
 • HARLOW K ADOPCI - 1,5 ROKU, HLEDÁ SKUTEČNÝ DOMOV

  Věk

  1,5 roku

  Plemeno

  kříženec
  Věk: 1,5 roku. Nar.: 02/2022. Harlow hledá opravdový domov. Pro svého pánečka bude věrným a oddaným společníkem. Harlow je kříženec staforda, potřebuje zkušeného člověka, který se mu bude věnovat. Harlow má rád pohyb, kterého má bohužel v útulku žalostně málo :-( Bude vděčný za každou pozornost, pohlazení, procházku. Líbilo by se mu nejvíce v domku se zahradou, kde by se mohl do sytosti vyběhat.S jinými psy a fenkami se nekamarádí, je vhodný do rodiny jako jedináček.

  RONÁNEK K ADOPCI - HLEDÁ NOVÝ DOMOV

  5.01.2024 11:21 |  Mladí (9-35 měsíců) |  20.09.2023 |  123x

 • Pes
 • RONÁNEK K ADOPCI - HLEDÁ NOVÝ DOMOV

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  kříženec
  RONÁNEK HLEDÁ NOVÝ DOMOV. RODINU, KTERÁ HO NEOPUSTÍ. Ronánek je aktivní, 2 roky starý pejsek menší střední velikost, kterého majitelé nezvládali, a tak ho dali na řetěz :-/ Je to třeštiprdlo, až v útulku se učí chodit na vodítku a poznává svět. Miluje procházky a prozkoumávání všeho nového.S ostatními psy (samci) se nekamarádí, na fenky se tváří příjemněji, ale jelikož v bývalém domově neznal jiné psy, tak zatím neví jak se chovat. Ke kočičkám ho nedoporučujeme, je to lovec.Hledáme aspoň trochu aktivní nové pánečky, kteří se mu budou věnovat. Je to mladý psík, dá se s ním pracovat, jen je nevybouřený. Jinak je to miláček, dovede Vám oblíznout obličej za sekundu:-)  Ronánek je očkovaný, odčervený, čipovaný a kastrovaný. S Ronánkem se po předchozí domluvě můžete přijet seznámit do útulku - Jižní Morava (okr. Hodonín).

  JACK K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ, VDĚČNÝ

  5.01.2024 11:21 |  Mladí (9-35 měsíců) |  24.10.2023 |  168x

 • Pes
 • JACK K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ, VDĚČNÝ

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  kříženec
  JACK JE PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ A VDĚČNÝ. ČEKÁ NA NOVÝ DOMOV. Jack je tříletý pejsek střední velikosti, který byl odchycen na ulici. Majitel byl nalezen, ale neměl o Jacka zájem :-( A tak Jack zůstal v útulku, kde čeká na rodinu, která ho neopustí.  Jack byl ze začátku opatrný při kontaktu, nebyl zvyklý na manipulaci. Ale po čase stráveném v útulku udělal obrovské pokroky - je přátelský, raduje se z pozornosti člověka, je vděčný za procházku, mohou ho venčit i cizí lidé. Jack zjistil, že lidé mu neublíží a miluje každého stejně. Jack je středně aktivní, líbilo by se mu v rodinném domku, ale zvykl by si i v bytě. Jack je snášenlivý s ostatními psy a fenkami, v kotci je s pejsky stejné velikosti. Datum narození: 20.08.2020. 

  <<  2 3 4 5 6 [78 9 10 11  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací