Mladí (9-35 měsíců)

KENZO

16.05.2024 18:33 |  Mladí (9-35 měsíců) |  13.12.2023 |  74x

 • Pes
 • KENZO

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  střední kříženec
  "Mé jméno je Kenzo a jsem zcela originální krasavec, fešný kluk, co právě oslavil svůj první rok života a stále jsem nenašel své nové trvalé majitele. Moje první rodina mě nechala růst, jak dříví v lese, ale už pár měsíců jsem u dočasné tety, kde jsem se naučil spousté nových potřebných dovedností a stále trenuju další a další. Jsem kříženec dalmatina, středně velký fešák s uhrančivýma očima a elánem na rozdávání, v každé buňce mého těla třímá obrovská chuť k pohybu a sportování, takže potřebuji opravdu velmi, velmi aktivní a trpělivé majitele. Svoje lidi miluju a ctím, jsem věrný a oddaný parťák, který velmi nutně potřebuje zaměstnat, fyzicky i psychicky, jsem naprosto ideální týpek na sport/výcvik, Canicross, dogtreking, agility, nosework, takže kdo shání kámoše právě na tuhle zábavičku, pak jsem určitě ten pravý a na základech už velmi hezky makám. Nemám rád nudu, a tak potřebuju opravdu dostatek vyžití a práce, ideálně bych rád bydlel v domě se zahradou, se spaním samozřejmě pouze doma, jsem zvyklý na odpočinek v kleci, kde vím, že mám svůj klid a bezpečí. Dokážu být dokonalý mazel a prima parťák na všechny možné typy aktivit a zábavy, učení a výcvik. S tetou pilně pracujeme na mém nešvaru , kdy mám tendence si hlídat jídlo / hračky - tady je potřeba pokračovat v učení sebeovládání, ale již v tomto směru dělám velké pokroky. Hledám člověka, který má čas, chuť a vůli se mnou makat a získat tak skutečně skvělého psa, se spoustou energie, elánu a potenciálu. Hledám člověka sebevědomého s přirozenou autoritou, který se nezalekne drobných mušek, které ještě mám. Váš Kenzo."

  ČIKO-VDĚČNÝ KLUK

  16.05.2024 18:33 |  Mladí (9-35 měsíců) |  22.06.2023 |  202x

 • Fena
 • ČIKO-VDĚČNÝ KLUK

  Věk

  1,5 roku

  Plemeno

  střední kříženec
  ,,Jmenuji se Čiko a do nového startu musí být prý i nové jméno, říká strejda. Tak mi dovolte se vám představit s nadějí, že i po všech těch nehezkých zkušenostech, které jsem zažil, bych mohl mezi vámi najít nový zodpovědný a milující domov, o kterém zatím jen sním. Jsem mladý pejsek, je mi něco přes jeden rok a svůj domov jsem už měl, ale nejsem si jistý, jestli se domovem dá nazývat. Bydlel jsem na dvorku, nic moc jsem v životě nepoznal, zatímco večer tehdejší panička ležela v teple na gauči, já byl venku zcela sám. Nerozuměl jsem tomu, jaký je můj úděl, proč mě nikdo nemá rád a proč si mě nikdo nevšímá. Nikomu jsem nic neprovedl, tak proč jsem si tohle všechno zasloužil? Ale strejda říká, že to není moje vina, že jsem prý moc milý pejsek. Lidé rozhodují o našich životech a mnohdy si neuvědomují, že se nemáme, jak bránit. Takže jsem se smiřoval se svým osudem, ale díky bohu přišel den, který mi celý můj dosavadní život obrátil vzhůru nohama. Prodělal jsem dva epileptické záchvaty, tehdejší panička mě naložila do auta, kde jsem měl nehodu, zašpinil jsem jí auto, a to pro ni byla poslední kapka a rozhodla se, že se mě doveze na poslední injekci. Na veterině byl moc hodný doktor, který injekci odmítl a zkontaktoval tety ze spolku, které se mě ihned ujaly a putoval jsem do dočasné péče. Od tohoto dne se začala psát moje nová životní cesta, kterou nyní kráčím a doufám, že bude mít šťastný konec v podobě nové milující rodinky, kterou jsem nikdy neměl a moc bych si jí přál. Už jsem se naučil, že v posteli se spinká nejlépe a pokud byste tam měli ještě kousek místečka i pro mě, tak se ozvěte strejdovi a třeba zrovna já tu prázdnotu vyplním, Váš Čiko.“

  KENZO

  16.05.2024 18:32 |  Mladí (9-35 měsíců) |  17.04.2023 |  226x

 • Pes
 • KENZO

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  střední kříženec
  "Mé jméno je Kenzo a jsem zcela originální krasavec, fešný kluk, co právě oslavil svůj první rok života a stále jsem nenašel své nové trvalé majitele. Moje první rodina mě nechala růst, jak dříví v lese, ale už pár měsíců jsem u dočasné tety, kde jsem se naučil spousté nových potřebných dovedností a stále trenuju další a další. Jsem kříženec dalmatina, středně velký fešák s uhrančivýma očima a elánem na rozdávání, v každé buňce mého těla třímá obrovská chuť k pohybu a sportování, takže potřebuji opravdu velmi, velmi aktivní a trpělivé majitele. Svoje lidi miluju a ctím, jsem věrný a oddaný parťák, který velmi nutně potřebuje zaměstnat, fyzicky i psychicky, jsem naprosto ideální týpek na sport/výcvik, Canicross, dogtreking, agility, nosework, takže kdo shání kámoše právě na tuhle zábavičku, pak jsem určitě ten pravý a na základech už velmi hezky makám. Nemám rád nudu a tak potřebuju opravdu dostatek vyžití a práce, ideálně bych rád bydlel v domě se zahradou, se spaním samozřejmě pouze doma, jsem zvyklý na odpočinek v kleci, kde vím, že mám svůj klid a bezpečí. Dokážu být dokonalý mazel a prima parťák na všechny možné typy aktivit a zábavy, učení a výcvik, nerad jsem sám, takže do bytu, kde bych celý den čekal na pána, se zcela jistě nehodím. S tetou pilně pracujeme na mé, již jediné neřešti, hlídání si svého zdroje - jídla, hraček - tady je potřeba pokračovat v učení sebeovládání. Hledám člověka, který má čas, chuť a vůli se mnou makat a získat tak skutečně skvělého psa, se spoustou energie, elánu a potenciálu, člověka sebevědomého s přirozenou autoritou, který se nezalekne drobným mušek, které ještě mám. Váš Kenzo."

  AKI

  16.05.2024 18:32 |  Mladí (9-35 měsíců) |  23.01.2024 |  78x

 • Pes
 • AKI

  Věk

  1 rok a 9 měsíců

  Plemeno

  střední kříženec
  " Jmenuji se Aki a narodil jsem se v březnu 2022 v dalekém Egyptě. Jako malé štěňátko jsem byl (legálně) dopraven do Čech, kde na mě čekala moje nová rodina a kde jsem měl strávit celý spokojený život. Po krátké době si mě však nehezky podal starší pes paničky a kromě šrámů na těle, jsem si, bohužel, odnesl i šrámy na duši. Trauma, kterým jsem si prošel, v mojí duši zanechalo hluboké stopy a já se dlouho, dlouho, dával dohromady. Odjel jsem k tetě do dočasné péče, byl jsem nedůvěřivý a velmi citlivý. Udělali jsme společně spoustu práce, pracovali na důvěře a já se nyní pomalu začínám rozhlížet do nové, trvalé rodině. Svého člověka budu milovat a ctít, budu ho všude věrně následovat a oddaně k němu vzhlížet. Miluji mazlení a drbání, ovládám základní povely a poslušnost, hezky chodím na vodítku. Na cizí lidi si zpočátku musím zvyknout, získat si důvěru a zjistit, že se nemusím ničeho bát. Jsem aktivní mladý kluk, co rád dovádí a hraje si, čuchám si venku, co je nového, jsem zvědavý, učenlivý a chytrý, budu ideální parťákem na výlety v přírodě i různé psí sporty. Mám moc rád fenečky, se psími kluky díky dřívějšímu traumatu spíše nevycházím, ze strachu už předem varuji štěkáním a vrčením. Doma jsem vzorný, čistotný, umím odpočívat i lenošit na gauči, rád se tulím k paničce a pomazlím se. Toužím poznat svou budoucí rodinu, se kterou strávím spokojený a dlouhý život. Váš Aki."

  MARLEY - REZERVACE

  16.05.2024 18:32 |  Mladí (9-35 měsíců) |  31.01.2024 |  84x

 • Pes
 • MARLEY - REZERVACE

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  dalmatin s PP
  "Narodil jsem se 6.2. 2022 jako Raul Pinochio, ale všichni mi říkají Marley. Jsem překrásný Dalmatin s "rodokmenem" a jako štěně jsem byl prodán "chovatelkou" mladé paničce, která potřebovala spřízněnou duši a kamaráda. Ačkoli veškeré úmysly mojí rodiny byly rozhodně ty nejlepší, svoje štěněcí dětství, které je tak důležité pro správnou výchovu pejska, jsem prožil ve společnosti paničky která bojovala s duševní nemocí. Jsem velmi hodný puntíkatý kluk, s přátelskou, společenskou a milou povahou. Lidi miluju nade vše a přesto, že i já jsem byl velmi milován, chyběla mi správná výchova, socializace a řád, tudíž jsem byl zvyklý žít životem psího bohéma. Povely, pravidla a správné chování mě nechávaly chladným, přijel jsem jako neřízená střela, ale s dočasnou tetou jsme udělali velký kus práce a stává se ze mě šikovný a vnímavý pes. Jsem plný elánu a neutuchající energie, jsem veselý, hravý a velmi temperamentní, také jsem obrovský mazel, který miluje lidi a pomalu začínám lehce chápat, že o dění kolem nerozhoduji já, ale můj pán. Ke svým i cizím lidem jsem vždy přátelský a kontaktní, spolehlivě vás zahrnu pusinkama a vždy se rád přitulím v posteli. Velmi rád dovádím venku, lítám na zahradě a určitě potřebuji dostatek vyžití a pohybu, stejně tak si zasloužím i spoustu lásky a mazlení. Hledám nové, zodpovědné, milující a s výchovou zkušenější majitele, opravdové pejskaře, fyzicky i psychicky zdatnější, které "rozdováděný Punťa" rozhodně nerozháže. Váš Marley ."

  <<  1 [23 4 5 6  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací