Seniorky (od 7 let)

Alishka

1.12.2023 21:00 |  Seniorky (od 7 let) |  1.12.2023 |  2x

 • Fena
 • Alishka

  Věk

  8 rokov

  Plemeno

  sibirský husky
  Modroočka ALISHA skončila v útulku a v živote si prešla viacerými domovmi aj prístupmi v nich. Čo všetko zažila a aká bola na začiatku, nevieme. Prišla zľaknutá a ľakavá. Ako keby mala poruchu pozornosti. Po dlhšej prechádzke však prichádza uvolnenie. Alisha je huskyna a toho pohybu vyžaduje viac, veľmi by sa jej hodili majitelia, ktorý by ju vedeli prehnať na crossovej kolobežke, napríklad, alebo bežec od srdca. S druhými psíkmi vychádza pekne, však má rada svoj priestor a vyslovenie psieho kamoša na hru nevyhľadáva. Je skôr samostatná jednotka, ktorej druhý psíci nevadia. Hľadáme jej nový domov naozaj k aktívnym ľuďom, ľuďom s trpezlivosťou a porozumením, k ľuďom, ktorí sa jej už za nič na svete nezbavia! Hľadá domov s láskou ................ Je veterinárne ošetrená, na adopciu po podpise adopčnej zmluvy a uhradení adopčného poplatku, ktorý nám umožní pomáhať ďalším zvieratkám v núdzi........... Kontakt: utuloksi@gmail.com .......... www.utulokskalica.sk

  LOKA

  29.11.2023 17:10 |  Seniorky (od 7 let) |  1.11.2022 |  316x

 • Fena
 • LOKA

  Věk

  8 let

  Plemeno

  střední kříženka
  " Jmenuji se Loka a prý jsem Poklad. Poklad psí, říkají tety. Přišla jsem o paničku a hledám spřízněnou duši, co si mě zamiluje. Je mi 8 let a jsem menší střední holka, úžasná a milá bytost, co miluje nade vše své lidi. Elánu mám stále na rozdávání a i když jsem maličko při těle, rozhodně jsem ve skvělé formě a pohyb a aktivitu určitě uvítám. Vážím 17 kilo, ale do plavek v létě bych ráda poladila alespoň na 14 kil. Rozdávám úsměvy od ucha k uchu, mám obrovské srdce a ráda do něj přijmu novou lidskou bytost, se kterou budeme spokojeně žít. Jsem spíše submisivní a s pejsky nemám žádný problém, jsem nekonfliktní a přátelská, velký mazel a pohodová holka. Miluju hračky, za pamlsky metám salta jsem úžasně poslušná a vychovaná. Venku chodím vzorně i na volno a držím se svého člověka, užívám si procházky a dovádění, budu věrnou a oddanou parťačkou, pro své nové lidské anděly. Doma nic neničím, vydržím sama, na hluk za dveřmi, ale spolehlivě upozorním. Ráda bych našla milující domov, kde budu spokojená a kde prožiju ještě krásný dlouhý čas. Vaše Loka."

  BRITA

  29.11.2023 17:09 |  Seniorky (od 7 let) |  9.08.2023 |  122x

 • Fena
 • BRITA

  Věk

  8 let

  Plemeno

  německý ovčák
  " Jmenuji se Brita a jak vidíte, jsem překrásná ovčácká holka, prostě kus ženský. Je mi 8 let, takže už nejsem žádná splašená slečinka, ale správná, božská, vyrovnaná dáma, která nejvíc na světě, miluje lidi. Ucho sem, ucho tam, svým podmanivým pohledem vás zcela odzbrojím a jistě si mě zamilujete, jako moje teta. Jsem velmi hodná, milá fenka, velký dobrák a mazel, svého člověka zbožňuju a jistě nenajdete pod sluncem oddanější a věrnější parťačku. Moc ráda chodím ven a dokážu i solidně ohlídat zahradu. Bydlím ale zásadně doma a lenošení na gauči, mi není cizí. Ráda bych měla svého člověka, nebo milou rodinu jen pro sebe, všechnu vaši lásku zvládnu pojmout sama pro sebe. Zvládla bych i většího pohodového, vyrovnaného psího kámoše, ale psí holky spíš v lísce nemám. Pokud máte dům a zahradu, velké prázdné srdce a toužíte po větší holce, která vás zahrne láskou, neváhejte se na mě přijet podívat. Vaše Brita."

  VENDULKA

  29.11.2023 17:09 |  Seniorky (od 7 let) |  29.09.2023 |  68x

 • Fena
 • VENDULKA

  Věk

  8 - 10 let

  Plemeno

  menší kříženka
  "Jmenuji se Vendulka jsem jedna z 60ti hlavé smečky z Měnínské kauzy. V tom, místě, kde jsem žila mnoho let, každým rokem přibývala další a další štěňata a je s podivem, že nás to peklo, tolik přežilo. Jsem asi 8 - 10 letá holčička, malého vzrůstu, vážím 9 kilo a vypadám, jako jezevčík na delších nožkách. Neznala jsem lásku a péči svého člověka, neznala jsem pohlazení, ani čistý pelíšek, nevěděla jsem, co je to, tulit se ke své paničce. Mým životem byl vybydlený, špinavý dům, dvůr plný harampádí, co se dělo za plotem, nikdo z nás, neměl nikdy šanci poznat. Když jsem přijela k tetě, tiskla jsem se v rohu a nechápala, co se stalo, bála jsem se o sebe, chtěla jsem být neviditelná. Doteky a hlazení, jsem přijímala s obrovskou nedůvěrou a strnule, s vyděšenýma očima, ale ani mě nenapadlo ukazovat zoubky, spíš jsem chtěla zmizet. Velmi rychle jsem v dočasce pochopila, že se můj život obrátil vzhůru nohama, najednou mám každý den plnou mističku, rozvaluju se v peřinách, poznávám okolní svět, který je pro mě ale zatím ještě stále moc divoký a velký. Doma už jsem konečně veselá, moc ráda se mazlím a konečně dokážu i nadšeně vítat tetu s roztančeným ocáskem. Venku jsem stále ještě nejistá a bojácná, z hlasitých, neznámých a rychlých věcí i situací. Hledám velmi zodpovědnou a spolehlivou rodinku, milující páníčky, velmi empatické a laskavé, kteří mě zahrnou láskou, ale především hlavně bezpečným zázemím, kde si pomalu budu zvykat a kde spokojeně strávím zbytek svého života, vaše Vendulka."

  NELINKA

  29.11.2023 17:08 |  Seniorky (od 7 let) |  31.10.2023 |  30x

 • Fena
 • NELINKA

  Věk

  12 let

  Plemeno

  střední kříženka teriéra
  "Ahoj! Jsem Nela, v prosinci mi bude 12let a celý život jsem žila se svou rodinou, která mě po 11 letech zradila. Jsem středně velká kříženka teriera, vážím 15 kilo a mile ráda, bych se vám představila. Na svůj věk jsem stále velmi aktivní a veselá holka, miluju procházky, výlety lesem, klidně i proženu zajíce nebo veverku, takže do starého železa rozhodně nepatřím. Nade vše miluju lidi, jsem oddaná a věrná holka, nejraději bych byla všude stále s vámi a všude vás následovala. Ovládám základní povely, na volno jsem poslušná, když mi zrovna před očima neproběhne třeba zajíc, s ostatními psy jsem nekonfliktní, ráda se s nimi venku pozdravím, nebo je ignoruju, pokud mě nijak neotravují. byla jsem zvyklá i na kočičky, takže jejich přítomnost mi nevadí. Tetu po návratu domů nadšeně vítám, spolehlivě upozorním, když se za dveřmi něco šustne. Doma jsem naprostý andílek, ale občas si dokážu vynucovat zakňučením, když něco chci. V dočasce jsem s větší holčičkou, se kterou rády dovádíme, s babi odpočíváme a mazlíme se, teta je tu šéf a tu bezpodmínečně respektuju. Ocením jakoukoli psí zábavu, mám ráda dobrou baštu, respektuji všechny členy domácnosti - kocoura i hlodavce. Za pamlsek se můžu přetrhnout, abych vám vyhověla, plním povely a jsem moc šikovná. O samotě doma zvládám cca 3 hod, dlouhodobě samotu teprve trenuju, jsem čistotná a zkrátka skvělá. Hledám zodpovědné, milující majitele, kteří na mě budou mít čas, ideálně v domečku se zahrádkou, vaše Nelinka".

  [12 3 4 5  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací