Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • Bailey

  SMAZAT, Pes, 2,5 roku

  Bailey je kastrovaný mladý a krásný pes, který v životě neměl moc štěstí. 
 • Bailey

  SMAZAT, Pes, 2,5 roku

  Bailey je kastrovaný mladý a krásný pes, který v životě neměl moc štěstí. 
 • Bailey

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 2,5 roku

  Bailey je kastrovaný mladý a krásný pes, který v životě neměl moc štěstí. 
 • Aisha Stafordka

  Dospělé (3-7 let), Fena, 4

    Aisha - černá stafordí slečna. Je to mladý, aktivní pes, potřebuje hodně pohybu. Ale ne pouze jako venkovní pes někde sama někde na zahradě. Je hodně společenská a chce být se svým člověkem. Hygienické návyky má dokonalé. Miluje procházky, lidi, společnosti, děti. K těm je velice opatrná a něžná. Doma nic neničí, jen se naučila si otvírat dveře, je prostě chytrá jak opice. S ostatními psy vychází bez problémů. Když se s nimi zžije, pustí je dokonce ke své misce nebo k sobě do pelíšku. Tohle všechno dovolila čivavě u předchozí majitelky. Prostě fajný psí parťák. Aisha - stafordka, čtyři roky, cca 20kg. Je očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná. Na svůj nový domov čeká v Opavě. Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz Adopční poplatek 1, 500 Kč.      
 • ♥ Hope ♥

  Dospělé (3-7 let), Fena, 5 rokov

  Ahojte, volám sa Hope a som 5 ročná krásna fenka malého vzrastu, kríženček bradáča. Spolu s ďalšími psíkmi nás našli v osade. Dobrí ľudia nás vzali do bezpečia a teraz čakáme v útulku na niekoho, kto nás už nikdy neopustí a ukáže nám aj krajšiu stránku života. Som vhodná do bytu alebo rodinného domu s celoročným prístupom dnu. Ešte som trochu utiahnutá, doteraz sa ku mne nikto pekne nesprával. Na dobrých ľudí sa ale veľmi rýchlo naviažem a už sa od nich nechcem ani pohnúť. Užívam si pozornosť, hladkanie, milujem, keď sa mi niekto venuje. Verím, že čoskoro už útulok vymením za teplý peliešok pri novej rodinke.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací