Našli domov

Od června roku 2011 bylo naším prostřednictvím adoptováno více než 350 štěňat a psů

Toto číslo i díky vám nyní každým dnem narůstá!

Další šťasné konce těchto a dalších pejsků z našich stránek budeme v této sekci postupně zveřejňovat. Při jejich čtení (a v našem případě ve chvílích odchodu těchto prcků do milujících náručí) si vždy znovu a znovu uvědomujeme, že to, co děláme, má aspoň pro tyto jednotlivé psí dušičky obrovský význam - šanci na krásný život.

Od června roku 2011

Popelka - sluníčko pro každý den - adoptovaná

29.09.2023 18:44 |  Našli domov |  21.09.2023 |  106x

 • Fena
 • Popelka - sluníčko pro každý den - adoptovaná

  Věk

  3.měsíce

  Plemeno

  kříženec
  Popelka je originální, krásná, milá, mazlivá, hravá, hodná a snaživá psí holčička. Popelka je milé a přátelské štěňátko. Veselá kamarádka, která rozdává pusinky a nezkazí žádnou legraci. V dospělosti bude středního vzrůstu cca 15.kg. Popelka je čipovaná, 4x odčervená a očkovaná. Ráda se mazlí a dovádí s hračkami. Má ráda společnost jiných pejsků a člověka. Pěkně se učí hygieně. Bez problémů jezdí autem, bude ráda jezdit na výlety. Přes všechny klady, které lze o téhle psí panence říct, jí chybí to hlavní - trvalý a klidný domov... Nebojte se otevřít své srdce a nechte prozářit a rozveselit svůj domov originalní veselý mix Popelku. 

  EMBER K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÁ, AKTIVNÍ, DOKONALÁ PARŤAČKA - ADOPTOVANÁ

  29.09.2023 17:32 |  Našli domov |  25.09.2023 |  28x

 • Fena
 • EMBER K ADOPCI - 1 ROK, PŘÁTELSKÁ, AKTIVNÍ, DOKONALÁ PARŤAČKA - ADOPTOVANÁ

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  kříženec
  HLEDÁME TEN NEJLEPŠÍ DOMOV PRO NAPROSNOU ÚŽASŇAČKU EMBER. AKUTNÍ!!! KOTEC ÚTULKU SNÁŠÍ VELMI ŠPATNĚ. POTŘEBUJE KONTAKT S ČLOVĚKEM.  Ember je zhruba roční fenečka střední velikosti. Je extrémně kontaktní, učenlivá a pracovitá. Bude dokonalá k někomu, kdo by se s ní chtěl věnovat nějakým psím, nebo lidsko-psím sportům, nebo k někomu, kdo je hodně aktivní sám a Ember by s ním mohla jeho aktivity sdílet. Ember je miláček a mazel, je tedy vhodná i do rodiny s dětmi. Určitě by se jí líbilo v domku se zahradou, kde by se mohla do sytosti vyběhat, ale zvykla by si i v bytě, pokud bude mít dostatek aktivit a vyžití. Je přátelská k ostatním psům, může tedy i do rodiny, kde by měla psího parťáka. Fotek moc nemáme, ale zato máme od slečny, která ji bere v útulku na procházky, super videa, ze kterých jde vidět, jak skvělá Ember je. Odkaz na videa s Ember: https://youtube.com/shorts/pcv4GTv1Mho?feature=share https://youtu.be/EEvzDytJxbUS Ember se po předchozí domluvě můžete přijet seznámit do útulku - Jižní Morava (okr. Hodonín).Je očkovaná, odčervená a čipovaná.

  NEMO - ADOPTOVANÝ

  29.09.2023 16:30 |  Našli domov |  5.04.2023 |  317x

 • Pes
 • NEMO - ADOPTOVANÝ

  Věk

  6 měsíců

  Plemeno

  kříženec brazilské fily
  "Moje teta mi dala jméno Nemo. Nejsem sice malá žíhaná rybička z kreslenýho komiksu, ale pořádnej kus žíhanýho štěněte, nicméne plaval jsem si v řece, přesně jako on. Čtete správně, našli mě totiž v řece, kde jsem vysílený, v mraze, sbíral zbytky sil. Hodný člověk mě vylovil a i když nikdo neví, jak jsem se tam dostal, nikdy se o mě už nikdo nepřihlásil a já našel útočiště u tety v Dočaskách. Jsem půlroční kříženec Brazilské fily, žíhaný telátko, přes 20 kilo váhy. Když jsem přijel, hodně jsem se bál, všem bylo jasně, že jsem nic dobrého nezažil a můj život se konečně začal ubírat tím správným, spokojeným, štěněčím směrem. Přes počáteční strach, podvýživu a zanedbání, které jsem si dovezl, jsem se stal veselým, aktivním, hravým a šťastným juniorem, co si užívá každou chvíli svého nově nabytého štěstí. Máte - li slabost pro velká, nohatá, mazlivá psí mimina, co ještě něco povyrostou a zesílí, jsem tím pravým parťákem, kterého hledáte. Zamiloval jsem si lidi, ty své zahrnuju nekončící láskou a i když k těm cizím, jsem ještě zpočátku trochu opatrnější, jistě své nové pány budu věrně milovat a ctít. Se psy vycházím skvěle a nejraději se věnuju dovádění, hrátkám a všem štěněcím rošťárnám, které jsem nikdy nepoznal. Rád bych našel zodpovědné, aktivní a milující majitele, ideálně v domě se zahradou a psím kámošem, nebo kamarádkou na neúnavné lumpačení. Váš Nemo."

  EDÍK - ADOPTOVANÝ

  29.09.2023 16:29 |  Našli domov |  1.09.2023 |  54x

 • Pes
 • EDÍK - ADOPTOVANÝ

  Věk

  8 let

  Plemeno

  kryasařík
  " Moje jméno je Edík a jsem maličký 8 letý skřítek. Žil jsem v bytě s paničkou, která měla dost starostí, sama se sebou a odjezd k tetě bylo to nejlepší, co me mohlo potkat. Zpočátku jsem se trochu bál, neznal jsem moc cizích lidí, ale velmi rychle jsem zjistil, jak krásně, se pejsci můžou mít a stal se ze mě velký mazel a úžasňák. Miluju lidi a moc rád se mazlím a tulím k tetě, jsem klidný, hodný a bezproblémový kluk, kterého si hned zamilujete. S pejsky nemám žádný problém a jejich společnost je mi milá, kamaráda nebo kamarádku doma, bych měl moc rád. Nejsem žádný velký turista, uvítám běžné procházky, doma jsem vzorný a nic neničím, ani zbytečně neštěkám, takže můžu klidně bydlet i v bytě. Rád bych našel milující páníčky, kteří mě zahrnou láskou a budou o mě pečovat, budu se na vás moc těšit u tety v dočasce, váš Edík."

  ŠIŠINKA-MAZLIVÉ ZLATÍČKO - ADOPTOVANÁ

  29.09.2023 16:28 |  Našli domov |  6.09.2023 |  55x

 • Fena
 • ŠIŠINKA-MAZLIVÉ ZLATÍČKO - ADOPTOVANÁ

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  malá kříženka
  ,,Jmenuji se Šišinka a jsem mladá, cca dvouletá menší kříženka, která by mezi vámi ráda našla novou milující rodinu. Můj start do života nebyl jednoduchý, moc se toho o mém dosavadním životě neví, ale rozhodně jsem ho neměla jednoduchý a jsem moc ráda, že jsem dostala druhou šanci na hledání toho pravého domova. Jsem veselá, moc milá a vždy dobře naladěná holka, miluju lidi, děti, další pejsky, jsem zkrátka jako sluníčko a užívám si každého dne, kdy se vždy těším, co nového ten den opět přinese. Doma jsem moc hodná, občas až moc zvědavá, vše mě zajímá a vše musím prozkoumat. Miluju procházky, výlety a zkrátka s vámi budu dělat snad vše, co si usmyslíte, hlavně že budeme spolu a budeme zažívat společná dobrodružství. Vaše Šišišnka.“

  [12 3 4 5  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací