Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • ..Kočička 3 měsíce..

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 0,3

  Něžná malinká kočička, sotva tři měsíce. Prostě koťátko, co všechno teprve objevuje. Na kočičí záchodek umí chodit.  Kočička je odčervená, odblešená, očkovaná.  Na svůj nový domov čeká v Opavě, tel.: 731 089 709 - pište nejprve sms. Adopční poplatek 500 Kč.
 • Kočička 3 měsíce

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 0,3

  Něžná malinká kočička, sotva tři měsíce. Prostě koťátko, co všechno teprve objevuje. Na kočičí záchodek umí chodit.  Kočička je odčervená, odblešená, očkovaná.  Na svůj nový domov čeká v Opavě, tel.: 731 089 709 - pište nejprve sms. Adopční poplatek 500 Kč.
 • RINGO

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 7 týždňov

  Kocúrik Ringo je 7 týždnové mačiatko, ktoré bude čoskoro pripravené ísť domov. Veterinárne ošetrené, otestované, odčervené a onedlho bude aj zaočkované. Ringuško je milé a hravé bábatko, naučené používať wc. Nachádza sa v Bratislave a hľadá ten najlepší domov, kde bude ako členom rodiny, u ľudí, ktorí  vedia, že mačička je záväzok aj na 15 rokov a treba sa jej venovať....áno mačička plzne, áno bude  skákať po linke, áno treba pravidelne čistiť záchodik a môže byť, že čo to poškrabe....je to živý  tvor, nie plyšová hračka. Kontaktujte nás priamo na stránku Tul(k)áčik, alebo na tel. č. 0902 166 730.  Adopčný poplatok je 30 EUR
 • NIKOLKA

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 2 měsíce

  " Jmenuji se Nikolka, jsem maličká nalezená holčička, kterou samozřejmě nikdo nehledá. Bude mi teprve kolem 8 týdnů, tety mě piplá a stará se o mě, jak nejlíp umí. Hezky baštím a přibírám, zvykám si na nové lidi i prostředí, ale ještě stále se nových věcí a zvuků bojím, jsem ještě miminko, co zůstalo samo napospas ulici a tak si důvěru pomaličku získávám. S tetou už funguju hezky, ráda se tulím i chovám, zvládám cesty k paní doktorce a jsem šikovná a čistotná. Ráda bych našla hezký, milující, klidný domov, kde o mě budou pečovat a vymazlí mě k dokonalosti, vaše Nikolka."
 • PAN MALÝ

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, 8 - 9 měsíců

  " Z té hrůzy z Nemanic, z kauzy, kde odjelo do bezpečí 20 pejsků a 4 kočičky, jsem odjel i já, Pan Malý. Teta mi tak s láskou říká a moji noví páníčci, na které toužebně čekám, mi dají nějaké nové, hezké jméno. Jsem asi 8 - 9 měsíční, malý kocourek, velmi milý a hodný. V Nemanickém gethu jsem byl zavřený, jako většina zvířátek a u tety se ze mě stal, moc fajn kluk, co se rád mazlí a toleruje ostatní pejsky i kočičky. Když vrním blahem, jsem jak vrtulníček a užívám si všechno, co jsem dosud neznal. Za svoje milující lidi, budu vděčnej a určitě si mě hned zamilují. Jsem čistotnej kluk a taky hravej a legrační, všechno se hezky učím a rád bych našel prima kočičí milovníky, kteří si mě vezmou domů. Váš Pan Malý."

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací