Dospělí (3-7 let)

BAILEY

16.05.2024 18:32 |  Dospělí (3-7 let) |  30.05.2023 |  125x

 • Pes
 • BAILEY

  Věk

  7 let

  Plemeno

  kříženec boxera a staforda
  " Když mi byly 2 měsíce, dostal jsem se k tetě do dočasek od páru bezdomovců. Jako krásné, roztomilé psí miminko, jsem našel rychle domov, ale znáte to, přišly děti, já byl nerad sám, musel jsem jít o dům dál. Pobyl jsem si opět u dočasné tety, tentokrát skoro dva další roky a znovu jsem našel štěstí, domov a lásku u skvělé paničky. Jako bych byl začarovaný, stojím tu opět po dvou letech před vámi a bez domova, sedmiletý, ale stále aktivní, veselý a hravý kluk. Jmenuji se Bailey a znovu toužím najít člověka mého srdce. Miluju lidi, jsem velký mazel, rád si hraju a dovádím, zbožňuju lítání po zahradě a především potřebuji přítomnost svého člověka. Budu - li stále s vámi, budu nejštastnější psí stvoření pod sluncem. Jsem hodně vázaný na svého člověka a samotu nemám rád. Proto bych uvítal bydlení v domě se zahradou, o samotě v bytě, delší dobu nezvládnu, to bych plakal a štěkal. Mám rád pohyb a vyžití venku, ale stejně tak si rád doma polenoším na gauči a nechám se drbat, jsem velký mazel a můj člověk je pro mě středobod vesmíru. Ovládám základní povely i poslušnost, jsem šikovný, bezproblémový a vychovaný, čistotný. Se psy problém nemám, ale budu rád, když budu spíš jedináček, kteří si všechnu vaši lásku, nechá jen pro sebe, váš Bailey."

  BRIX

  16.05.2024 18:32 |  Dospělí (3-7 let) |  30.05.2023 |  154x

 • Pes
 • BRIX

  Věk

  7 let

  Plemeno

  kříženec bulla a boxera
  " Když jsem byl maličké roztomilé žíhané štěňátko, rozplývali se nade mnou všichni človíčkové. Tenkrát se na mě stála fronta, no a teď je mi 7 let, mám 23 kilo a marně hledám ty pravé lidi jen pro mě. A to už potřetí! Víte my hafani, nemůžeme za to, že jsme se narodili a bez vás, lidí, nemůžeme být šťastní a ani milovaní. Někdy se nám něco nepovede a jindy jsme šikulky, někdy zazlobíme a jindy jsme zas jak andílci. Takový jsem i já, ale moje srdce je obrovské a cesta do něj stále otevřená, třeba právě pro vás. Jsem středně velký, překrásný kříženec, žíhaný model se spoustou energie a nadšením pro každou akci. Rád běhám, lítám, blázním, ale nejradši jsem pořád s váma. Jsem kámoš a věrný přítel svého pána, kterého již dlouho vyhlížím. Teta říká, že na každého z nás, někde ten pravý človíček čeká, tak jestli ho znáte, vyřiďte mu, ať pro mě už brzy přijde. Váš Brix"

  SERGIO

  16.05.2024 18:32 |  Dospělí (3-7 let) |  28.04.2023 |  174x

 • Pes
 • SERGIO

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  bull plemeno
  "To jsem zase já, modrej smolař Sergio❤️trochu se vám připomenu, protože pořád hledám domov a nový pány. Hodil jsem se trochu do barev, abyste si mě zas všimli, protože jsem zatim pořád bez páníčka 🙁 Naštěstí jsem už přestal putovat po dočaskách a hotelích a zakotvil u skvělý tety Alice v Psí škole, ale už bych rád bydlel zase doma, je divný, nemít žádnýho svýho člověka.... Už ani nevím, kolikrát jsem si balil kufr, už to ani nepočítám 🙁 , jen tak smířeně vždy naskočím do auta a jedu dál. U tety jsem teď několik měsíců a hodně spolu cvičíme, pracujeme, prostě makáme na všem, s čím dřív byla se mnou potíž. 💔💔Já si nevybral bejt Bull a už vůbec jsem nechtěl bejt nechtěnej Bull. Můžu já za to, že si mě pořídil špatnej člověk a zacházel se mnou, jak s gumovym panákem? Jak já k tomu přijdu? Mám to prostě těžký, můj život málem skončil, když někoho napadlo mě uspat navždycky. Moje jméno je teď v šuplíku s nápisem "POKOUSAL MAJITELE" , ale já moc neměl jinou volbu... vy víte.... 🙁 😿Já už nevím, jsem zoufalý, tety to nevzdaly, nevím, kde bere ta moje, ten motor a energii, ale řeknu vám, že bych fakt rád jel domů, jenže jenom tam, kde to bude napořád. A taky k někomu, kdo to se mnou bude umět koulet. Teta by vás, samo všechno naučila, vycházíme spolu skvěle, jen musíš trochu vědět, jak na mě.... Udělal jsem velký pokroky, takže nejsem vůbec žádnej netvor, věřím, že na mě někde ten můj člověk čeká 🙏🙏 Mám jedno přání, je hodně prostý, chci někam patřit a všechny další jara, léta i vánoce, už bejt na stejnym místě, s váma, doma, každej rok, každej víkend i každej den, rozumíte tomu, lidi, slyšíte mě ?? Váš Sergio"

  SERGIO

  16.05.2024 18:32 |  Dospělí (3-7 let) |  19.01.2023 |  193x

 • Pes
 • SERGIO

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  bull plemeno
  " Jmenuji se Sergio a všichni mě již dobře znáte. Objevuju se tady už delší dobu, prošel jsem mnoha karamboly, přesuny, nadějemi i pády, ovšem tety to se mnou stále, naštěstí nevzdaly, takže teď jsem tu znovu, jsem v péči moc fajn lidí a hledám svůj, vysněný, trvalý a stabilní domov. Jako malé, kouzelné modré štěňátko si mě pořídil páníček, ovšem nebyl to úplně ten pravý milující pán. Teď jsou mi 4 roky, jsem krásný, modrý stále, k tomu větší a silný Bull kluk a konečně bych rád našel zodpovědnou, milující rodinu, protože zklamání a ublížení, mám za sebou už dost. Prošel jsem několik míst, nikde to ovšem neklaplo, až teď mám zázemí, kde se mnou pracují a hledají mi nové pány. Čekám na zázrak v útulku Zábřeh na Moravě, zázrak v podobě hodných, zkušených, trvalých majitelů, které toužím poznat a které si po tom všem určitě zasloužím. Jsem hodný a přátelský kluk, velmi společenský a svoje lidi miluju, nadšeně vítám a nejraději bych byl stále v kontaktu se svým člověkem. Jsem aktivní, energický pes, velký fešák a také jsem stále hravý, dobře naladěný a mám energie na rozdávání. Miluju hračky, přetahovadla, aportování a jistě bych byl nadšen i z nějakého bull sportu, kde bych se vyřádil. Zahradou nepohrdnu, ale kontakt, láska a pozornost mého člověka, je pro mě to nejcennější, co potřebuju. Jsem mazel a rád ukazuju bříško na podrbání, doma jsem hodný, čistotný a jakmile si zvyknu na váš režim, vydržím i sám, i když nerad. Rád bych našel zodpovědné majitele, kteří mi dají novou šanci, svoje srdce a trvalé zázemí, které zoufale postrádám, Váš Sergio."

  SERGI

  16.05.2024 18:32 |  Dospělí (3-7 let) |  21.11.2022 |  260x

 • Pes
 • SERGI

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  bull plemeno
  " Jako malé, kouzelné modré štěňátko si mě pořídil páníček, ovšem nebyl to úplně ten pravý milující pán. Teď jsou mi 4 roky a jmenuji se Sergi, krásný a modrý jsem stále, k tomu velký a silný Bull kluk a konečně bych rád našel zodpovědnou, milující rodinu, protože zklamání a ublížení, mám za sebou už dost. Můj pán měl sám se sebou hodně starostí a bohužel jsem se často stával terčem jeho nevhodného zacházení. Stalo se to, co se dalo čekat a já ukázal zuby. Pak se všechno semlelo moc rychle, musel jsem rychle pryč a to i kvůli svému vlastnímu bezpečí. Jsem teď u hodné tety a čekám na zázrak, zázrak v podobě hodných, trvalých majitelů, které toužím poznat a které si po tom všem určitě zasloužím. Jsem hodný a přátelský kluk, velmi společenský a svoje lidi miluju, nadšeně vítám a nejraději bych byl stále v kontaktu se svým člověkem. Jsem aktivní, energický pes, velký fešák a také jsem stále hravý, dobře naladěný a mám energie na rozdávání. Miluju hračky, přetahovadla, aportování a jistě bych byl nadšen i z nějakého bull sportu, kde bych se vyřádil. Zahradou nepohrdnu, ale kontakt, láska a pozornost mého člověka, je pro mě to nejcennější, co potřebuju. Jsem mazel a rád ukazuju bříško na podrbání, doma jsem hodný, čistotný a jakmile si zvyknu na váš režim, vydržím i sám, i když nerad. Rád bych našel zodpovědné majitele, kteří mi dají novou šanci, svoje srdce a trvalé zázemí, které zoufale postrádám, Váš Sergi."

  [12 3 4 5  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací