Mladí (9-35 měsíců)

RUDÁNEK

29.09.2022 17:06 |  Mladí (9-35 měsíců) |  6.05.2022 |  140x

 • Pes
 • RUDÁNEK

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  kříženec jorkšíra a čivavy
  Rád bych se vám představil i já a pověděl vám o sobě pár vět. Jmenuji se Rudánek, nebo Rudík a jsou mi 2 roky. Jsem synem Bubáčka z Dočasek a celý svůj život od štěněte až do příchodu k tetě, jsem žil na dvoře a bydlel v boudičce. Nepoznal jsem nikdy nic jiného, žádné lidi, vodítko, město, auta, vůbec nic. neznal jsem ani mazlení a lásku, jen jsem si běhal po zahrádce a byl.. S příchodem k tetě pro mě začal nový krásnější život, ale pro mě také složitější, na který si stále zvykám. Všeho jsem se bál a krčil se v kleci, sáhnout jsem na sebe nenechal, jen jsem si byl ve svém světě, ve svém strachu a panice. Teď už jsem trochu jiný Rudík, ale bojácný a nekontaktní jsem stále, miluju především pejsky, jakákoli hodná smečka, bude pro mě ideálním domovem, stejně jako domeček a zahrádka, kde se můžem vyřádit a hrát si. Lidí se bojím a musím si na ně nejprve pořádně zvyknout, jsem plašánek a nedůvěřivý klučina se zlomenou dušičkou, co potřebuje zkušené a zodpovědné páníčky, kteří mi dají čas a nebudou na mě tlačit. Váš Rudík."

  JOZÍFEK

  29.09.2022 17:06 |  Mladí (9-35 měsíců) |  15.08.2022 |  46x

 • Pes
 • JOZÍFEK

  Věk

  1 - 2 roky

  Plemeno

  kříženec dlouhosrstého jezevčíka
  "Moje jméno je Jozífek a jsem mladý, rozkošný a užasný klučina, bude mi kolem 1 - 2 let, mám delší vlásky, krátké nožky, jsem kříženec dlouhosrstého jezevčíka. Přijel jsem ze záchytných kotců k tetě, odkud si hledám svou prima trvalou rodinku. Jsem obrovský mazel a hračička, miluju lidi, dovádění, mazlení, hračky a zábavu. Ze všeho nejvíc ale zbožňuju ostatní pejsky, takže určitě bych doma měl mít dalšího psího parťáka nebo kamarádku na hraní a dovádění. Jsem moc hodný a přátelský, rád ležím na tetě a nechám se hradit, drbat a velmi vděčně si užívám lásky svých páníčků. Rád se tulím a ukazuju bříško, jsem opravdový miláček, kterého si hned zamilujete a já vám z lásky budu rozdávat pusinky. Zpočátku jsem bál vejít do domu, nebo rovnou jít k cizím lidem, ale nikdy nezavrčím, ani se neoženu, jen si musím krátce zvyknout na nové lidi i prostředí. Velmi rychle se ale rozkoukám a pak už jsem jen jedno velké otevřená srdíčko, které svým lidem bezmezně důvěřuje. Rád bych našel pohodovou, milující rodinku, s dalším pejskem, kde budu mít hodně pozornosti a lásky. Váš Jozífek."

  BRUNO

  29.09.2022 16:56 |  Mladí (9-35 měsíců) |  29.09.2022 |  11x

 • Pes
 • BRUNO

  Věk

  1 rok

  Plemeno

  kříženec bernardýna a pastevce
  "Moji milí budoucí páníčkové, hlásí se vám jedna velká opuštěná duše a když říkám "velká", tak myslím, fakt Velká. Abych se představil, jmenuji se Bruno a jsem naprosto originální Obřík, vlastně ještě mládě, i když vyšší váhové kategorie. Je mi 1 rok a jsem neuvěřitelný fešák a krasavec, údajně jsem kříženec bernardýna, ale jistě v sobě nosím geny i nějakého pastevce. Vážím 40 kilo, ale nebojte, všechny gauče a postele mi dosud vystačily. Dusí jsem stále ještě štěně a neskutečně hodné, nemotorné telátko, samá noha, samý úsměv, rozdávám pusy na potkání a ještě se nenašel nikdo a nic, na koho bych se křivě podíval. Moje srdce je obrovské a duše čistá a nezkažená, jsem obrovský mazel a veselá kopa, miluju lidi, pejsky i děti a kromě toho, že vám občas nerad rozšlápnu nožku, nebo vám nechtíc udělám leteckej den, když mě něco zaujme venku, jsem Anděl mezi psími bytostmi a povahu mám dokonalou. Miluju psí kámoše a doma bych určitě měl nějakého mít, vydržím si hodiny hrát a dovádět s parťákem, takže se rozhodně hodím k dalšímu pejskovi nebo fence, samozřejmě alespon minimálně středně velké a hravé. Rád bych našel rodinu v domě se zahradou, páníčky zvyklé na psí poníky, kteří na mě budou mít čas a kromě lásky, mazlení a zábavy, mě také budou nadále trenovat a učit psí poslušnost. Váš Bruno."

  SETH

  29.09.2022 16:25 |  Mladí (9-35 měsíců) |  29.09.2022 |  15x

 • Pes
 • SETH

  Věk

  2 roky

  Plemeno

  kříženec cane corso
  "Jmenuji se Seth a moje panička mě předala tetám do Dočasek kvůli vážné nemoci. Jsou mi necelé 2 roky a jsem velký, překrásný a pěkně stavěný kříženec Cane Corso. Jsem velký dobrák a s každým člověkem jsem ihned kamarád, jakmile na mě promluvíte, nebo vycítím, že byste mohli být ten správný Drbač, jsem hned váš a zahrnu vás mazlením a především i obrovskou radostí a nadšením, že mi právě věnujete pozornost a přízeň. Miluju lidi a jejich lásku si zaslouženě užívám, zbožňuju mazlení a drbání, také si užívám her, všech možných hrátek, mám rád přetahovadla a jsem také velmi šikovný a učenlivý kluk. Moc hezky se učím všemu novému, jsem čistotný a nejsem k nikomu nikdy agresivní. pejsci mě moc zajímají a rád bych si s nimi hrál a dováděl, jen zpočátku jsem moc hrr, ale správným usměrněním se zklidním a upřímně s nadšením řádím s nějakým prima psím kámošem nebo kámoškou. Moc rád bych našel zodpovědné a milující lidi, kteří mě zahrnou láskou, ale také se mnou potrenují správnou poslušnost a socializaci, váš Seth."

  V péči Home4Pets DARK - Energií nabitý pes hledá aktivní páníčky neznající slovo nuda ❤

  29.09.2022 15:53 |  Mladí (9-35 měsíců) |  17.04.2022 |  178x

 • Pes
 • DARK - Energií nabitý pes hledá aktivní páníčky neznající slovo nuda ❤

  Věk

  2,5 roku

  Plemeno

  Německý ovčák x kříženec 35 kg

  Dark je kontaktní a přátelský pes, k lidem submisivní, poslouchá je a nemá problém zvládat základní povely ❤

   

   

  [12 3 4 5  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací