Dospělí (3-7 let)

RONNY

29.09.2023 16:06 |  Dospělí (3-7 let) |  11.11.2021 |  532x

 • Pes
 • RONNY

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  střední kříženec bígla
  "Můj život začal velmi nešťastně a když už se zdálo, že mám domov na celý život, po roce se opět rozhlížím po nových páníčcích. Jmenuji se Ronny a jsou mi 3 roky, můj život byl jen řetěz, samota, zima a smutek. Můj pán byl zlý člověk a útulek pro mě byl vysvobozením. Tety mě daly dohromady a chválily mě, jaký jsem veselý, pohodový kluk. Pár měsíců jsem si pobyl v dočasce, kde jsem udělal velké pokroky, naučil jsem se spoustu věcí, ale to víte, v genech mám možná bígla nebo kousek z loveckého plemene a tak jsem velmi aktivní, elánu mám na rozdávání a potřebuju hodně vyžití. Dokážu ale i odpočívat a lenošit doma, potřebuji ale vybít energii a dostatečně unavit. Lidi miluju bez rozdílu, jsem velká mazel, miluju hračky přetahovadla, psí hlavolamy a za pamlsek bych metal i kotrmelce. S ostatními pejsky vycházím bez problémů, rád bych si hrál, honil se, takže bych i doma uvítal pohodovou kámošku na dovádění. Přesto, že jsem úžasný a šikovný kluk, který miluje své lidi, umím být i paličatý a občas si vynucuji pozornost štěkáním a často si vůbec nedám říct. Potřebuji zodpovědné páníčky, kteří mě budou milovat, zároveň se mnou budou důsledně pracovat, věnovat se mi a hlavně, to se mnou nevzdají, váš Ronny."

  MONTY

  29.09.2023 16:06 |  Dospělí (3-7 let) |  27.12.2021 |  470x

 • Pes
 • MONTY

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  kříženec labradora a nejspíše bull plemene
  " Říkají mi Monty a málem jsem tu už neměl být. Kdysi jsem měl rodinu, ale ne takovou, jakou bych si zasloužil. Nikdo se mi nevěnoval, nikdo mě nic neučil a nikdo mi neukázal, jak se správný pes chová. Když mi byl rok, dovedli mě k panu doktorovi, aby mě uspal navždy. Najednou jsem nebyl tím roztomilým štěňátkem, byl jsem velký, nevychovaný a občas jsem zkusil, co správný pes nemá. Ale já za to fakt nemoh, nevěděl jsem, kdo je pánem a myslel jsem, že jsem to já. Paní doktorka někam volala a za pár hodin jsem už seděl v autě dlouhou cestou za lepším životem, za nadějí a taky snad brzy za svou novou rodinou. Jsou mi 3 roky a jsem větší temperamentní pes, nabitý elánem a energií na rozdávání. Jsem zvědavý, nadšeně poznávám nové dovednosti a pěkně se učím, co po mě chcete. Jsem sportovně založený sympaťák a hledám nové páníčky, kteří budou aktivní, budou mě milovat tak, jako já je a dají mému životu jistotu a řád. Váš Monty."

  NERO

  29.09.2023 16:06 |  Dospělí (3-7 let) |  14.11.2022 |  161x

 • Pes
 • NERO

  Věk

  6 - 7 let

  Plemeno

  kříženec německého ovčáka
  "Zrada, lhostejnost a opuštění. To jsou pro mě dosud nejtěžší chvíle, co mi v mysli utkvěly. Jmenuji se Nero a se svým pánem jsem 5 let trávil v lásce a dokonalé symbioze. Pán však onemocněl a našel mi rodinu, kde už jsem tak nějak doufal, že navždycky zůstanu. Zradili mě, i hodně zanedbali a jako zklamaného, životem i ztrátami zkoušeného kluka, mě šoupli přes palubu, at se stará někdo jiný. Je mi 6 let a i když jsem tetu nejdřív nechtěl akceptovat a zlobil se na celý svět, už jsem zase nadšený, z toho, jak krásný život můžu mít. Umím se radovat a užívat si, dovádět jako štěně i učit se nové kousky. Umím se ale také ohradit, když se mi něco nelíbí, nebo mě do něčeho tlačíte a tak bych moc potřeboval nějakého zkušeného a trpělivého člověka, co nade mnou nezláme hůl, jako dosud všichni, kdo mi byli blízcí. Najdu ještě někdy pravý domov ? Váš Nero."

  SERGI

  29.09.2023 16:06 |  Dospělí (3-7 let) |  21.11.2022 |  154x

 • Pes
 • SERGI

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  bull plemeno
  " Jako malé, kouzelné modré štěňátko si mě pořídil páníček, ovšem nebyl to úplně ten pravý milující pán. Teď jsou mi 4 roky a jmenuji se Sergi, krásný a modrý jsem stále, k tomu velký a silný Bull kluk a konečně bych rád našel zodpovědnou, milující rodinu, protože zklamání a ublížení, mám za sebou už dost. Můj pán měl sám se sebou hodně starostí a bohužel jsem se často stával terčem jeho nevhodného zacházení. Stalo se to, co se dalo čekat a já ukázal zuby. Pak se všechno semlelo moc rychle, musel jsem rychle pryč a to i kvůli svému vlastnímu bezpečí. Jsem teď u hodné tety a čekám na zázrak, zázrak v podobě hodných, trvalých majitelů, které toužím poznat a které si po tom všem určitě zasloužím. Jsem hodný a přátelský kluk, velmi společenský a svoje lidi miluju, nadšeně vítám a nejraději bych byl stále v kontaktu se svým člověkem. Jsem aktivní, energický pes, velký fešák a také jsem stále hravý, dobře naladěný a mám energie na rozdávání. Miluju hračky, přetahovadla, aportování a jistě bych byl nadšen i z nějakého bull sportu, kde bych se vyřádil. Zahradou nepohrdnu, ale kontakt, láska a pozornost mého člověka, je pro mě to nejcennější, co potřebuju. Jsem mazel a rád ukazuju bříško na podrbání, doma jsem hodný, čistotný a jakmile si zvyknu na váš režim, vydržím i sám, i když nerad. Rád bych našel zodpovědné majitele, kteří mi dají novou šanci, svoje srdce a trvalé zázemí, které zoufale postrádám, Váš Sergi."

  SERGIO

  29.09.2023 16:06 |  Dospělí (3-7 let) |  19.01.2023 |  107x

 • Pes
 • SERGIO

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  bull plemeno
  " Jmenuji se Sergio a všichni mě již dobře znáte. Objevuju se tady už delší dobu, prošel jsem mnoha karamboly, přesuny, nadějemi i pády, ovšem tety to se mnou stále, naštěstí nevzdaly, takže teď jsem tu znovu, jsem v péči moc fajn lidí a hledám svůj, vysněný, trvalý a stabilní domov. Jako malé, kouzelné modré štěňátko si mě pořídil páníček, ovšem nebyl to úplně ten pravý milující pán. Teď jsou mi 4 roky, jsem krásný, modrý stále, k tomu větší a silný Bull kluk a konečně bych rád našel zodpovědnou, milující rodinu, protože zklamání a ublížení, mám za sebou už dost. Prošel jsem několik míst, nikde to ovšem neklaplo, až teď mám zázemí, kde se mnou pracují a hledají mi nové pány. Čekám na zázrak v útulku Zábřeh na Moravě, zázrak v podobě hodných, zkušených, trvalých majitelů, které toužím poznat a které si po tom všem určitě zasloužím. Jsem hodný a přátelský kluk, velmi společenský a svoje lidi miluju, nadšeně vítám a nejraději bych byl stále v kontaktu se svým člověkem. Jsem aktivní, energický pes, velký fešák a také jsem stále hravý, dobře naladěný a mám energie na rozdávání. Miluju hračky, přetahovadla, aportování a jistě bych byl nadšen i z nějakého bull sportu, kde bych se vyřádil. Zahradou nepohrdnu, ale kontakt, láska a pozornost mého člověka, je pro mě to nejcennější, co potřebuju. Jsem mazel a rád ukazuju bříško na podrbání, doma jsem hodný, čistotný a jakmile si zvyknu na váš režim, vydržím i sám, i když nerad. Rád bych našel zodpovědné majitele, kteří mi dají novou šanci, svoje srdce a trvalé zázemí, které zoufale postrádám, Váš Sergio."

  <<  1 [23 4 5 6  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací