BENÍK z Jimlína

21.04.2024 07:35 |  Dospělí (3-7 let) |  4.10.2023 |  197x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

4

Plemeno

Jezevčík x Borderkolie

Město, ve kterém se zvíře nachází

Jimlín (Louny)

Beník je pejsek, který uhrane svým pohledem snad každého, ovšem je to pejsek s vlastní hlavou a nemá rád neznámé. Pokud potká cizího člověka, tak na něho ostražitě štěká. Potřebuje více času na seznámení. Některé manipulace nemá rád a nechá si je líbit jen od oblíbených lidí. Pokud si Vás však oblíbí je to obrovský mazel a hračička s kterým je potěšení trávit čas. Pejsky si vybírá, chová se trošku dominantně ale jinak je celkem k ostatním neškodný a naopak některé holky má moc rád. 

Do budoucna je doporučena kastrace. Beník je jinak spořádaný pejsek a hygienické návyky by měl dodržovat. Není vhodný k trvalému bydlení venku a nejlépe bez dětí, případně by si na ně musel déle zvykat. Na vodítku chodí dobře a občas se mu povede splnit i nějaký ten povel. Beníček hledá páníčka, který mu dá dostatek času, aby si na něho zvykl, bude mu autoritou a zachová k němu vřelý přístup. Ben byl přijat do útulku společně s pejsek Maxem a byl jejich původní majitel znám, ten se jich však vzdal a tak oba kluci vyhlíží lepší domovy.

Kastrovaný. Adopční poplatek 1000Kč. utulek Jimlín

Kontakt

604 451 258
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací