Dospělí (3-7 let)

STEVIE

29.09.2023 16:06 |  Dospělí (3-7 let) |  16.02.2023 |  110x

 • Pes
 • STEVIE

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  menší kříženec
  "Jestli má někdo nejpohnutější osud, tak jsem to vážně já. Před dvěma lety mě odchytili daleko v Jeseníkách, nikdo mě nehledal a nikomu jsem nechyběl. Zavřeli mě do záchytných kotců, kde jsem 2 roky čekal na zázrak, novou šanci a snad také, doufám, i nový skvělý domov, po kterém tak toužím. Jmenuji se Stevie a to jméno mi teta, nedala náhodou. Stejně, jako je Stevie Wonder slepý zpěvák, jsem já slepý psík. Mluvit neumím, takže se nikdo nedozví, co se mi stalo, jedno oko nemám a na druhé téměř nevidím. Bude mi asi kolem 3 let, jsem menší, drobný kluk, vážím 12 kilo a vypadám jako minidobrmánek, alespoň teta to tak říká. Jsem velice aktivní a temperamentní, čokoládový kluk, miluju lidi a mazlení a doma bych se nejraději tulil ke své paničce, nebo pánovi. Tím, že nevidím a dva roky jsem byl zavřený, bez zájmu a péče lidí, v kotci, tak jsem po příjezdu k tetě neuměl vůbec odpočívat a pořád jsem byl v pohybu. Potřebuji se nejdřív seznámit s novým prostředím, zorientovat se v novém místě a pak už to jde celkem dobře. Naučil jsem se hygienu, venčení na vodítku, užívám si pozornost a kontakt s člověkem, kterému na počkání rozdávám pusinky. S pejsky to mám složitější, tím, že nevidím, z obavy a neznáma hned předem varuji, nebo rovnou hrozím a proto bude nejraději jedináček v novém domově. Jsem zkrátka trochu jiný, mám svůj svět, ve kterém je tma a vůně, ale nejdůležitější, je můj člověk, na kterého se spoléhám a jemuž věřím. Hledám svoji vhodnou a zodpovědnou rodinu, která mě přijme se vším, co si nesu a bude mě bezvýhradně milovat, váš Stevie."

  TIMMY-UMAZLENÉ ZLATÍČKO

  29.09.2023 16:06 |  Dospělí (3-7 let) |  7.03.2023 |  111x

 • Pes
 • TIMMY-UMAZLENÉ ZLATÍČKO

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  malý kříženec jezevčíka
  ,Jmenuji Timmy, jsem 4 letá klučičí špagetka a začínám se poohlížet po nové rodince. Svůj domov jsem už měl, ale panička nebyla zodpovědná a neposkytovala mi takovou péči, kterou jsem potřeboval. Přijel jsem zanedbaný, se záněty kůže, svědělo mě celé mé malinké tělíčko, které bylo místy zcela olysalé, taktéž jsem měl zánět v očích i uších. No zkrátka bylo to strašné, drbal jsem se od rána do večera, ale postupem času na tuto hrůznou část života zapomínám, protože od té doby, co jsem u své dočasné tety, se vše změnilo, a to jen k lepšímu. Navštívil jsem doktora, který mi nasadil speciální dietu, přidal i speciální šampon, kterým mě teta vzorně koupe, kape mi do oušek kapičky a nyní jsem na tom o mnoho lépe, a tak si konečně začínám užívat toho bezstarostného psího života. Jsem obrovský mazel, miluju svého člověka, kterého věrně následuju, budu s vámi kdykoli a kdekoli, hlavně abychom byli co nejvíce spolu. Miluju hry všeho druhu, hračky, pískací, ale budu nadšený i když mě vezmete třeba někam na výlet, protože jízdu autem zvládám taktéž na jedničku. Jsem zcela bezproblémový pejsek, který se už nemůže dočkat své nové rodinky, pro kterou jistě budu skvělým a věrným parťákem. Váš Timmy.“

  SERGIO

  29.09.2023 16:05 |  Dospělí (3-7 let) |  28.04.2023 |  101x

 • Pes
 • SERGIO

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  bull plemeno
  "To jsem zase já, modrej smolař Sergio❤️trochu se vám připomenu, protože pořád hledám domov a nový pány. Hodil jsem se trochu do barev, abyste si mě zas všimli, protože jsem zatim pořád bez páníčka 🙁 Naštěstí jsem už přestal putovat po dočaskách a hotelích a zakotvil u skvělý tety Alice v Psí škole, ale už bych rád bydlel zase doma, je divný, nemít žádnýho svýho člověka.... Už ani nevím, kolikrát jsem si balil kufr, už to ani nepočítám 🙁 , jen tak smířeně vždy naskočím do auta a jedu dál. U tety jsem teď několik měsíců a hodně spolu cvičíme, pracujeme, prostě makáme na všem, s čím dřív byla se mnou potíž. 💔💔Já si nevybral bejt Bull a už vůbec jsem nechtěl bejt nechtěnej Bull. Můžu já za to, že si mě pořídil špatnej člověk a zacházel se mnou, jak s gumovym panákem? Jak já k tomu přijdu? Mám to prostě těžký, můj život málem skončil, když někoho napadlo mě uspat navždycky. Moje jméno je teď v šuplíku s nápisem "POKOUSAL MAJITELE" , ale já moc neměl jinou volbu... vy víte.... 🙁 😿Já už nevím, jsem zoufalý, tety to nevzdaly, nevím, kde bere ta moje, ten motor a energii, ale řeknu vám, že bych fakt rád jel domů, jenže jenom tam, kde to bude napořád. A taky k někomu, kdo to se mnou bude umět koulet. Teta by vás, samo všechno naučila, vycházíme spolu skvěle, jen musíš trochu vědět, jak na mě.... Udělal jsem velký pokroky, takže nejsem vůbec žádnej netvor, věřím, že na mě někde ten můj člověk čeká 🙏🙏 Mám jedno přání, je hodně prostý, chci někam patřit a všechny další jara, léta i vánoce, už bejt na stejnym místě, s váma, doma, každej rok, každej víkend i každej den, rozumíte tomu, lidi, slyšíte mě ?? Váš Sergio"

  BRIX

  29.09.2023 16:05 |  Dospělí (3-7 let) |  30.05.2023 |  63x

 • Pes
 • BRIX

  Věk

  7 let

  Plemeno

  kříženec bulla a boxera
  " Když jsem byl maličké roztomilé žíhané štěňátko, rozplývali se nade mnou všichni človíčkové. Tenkrát se na mě stála fronta, no a teď je mi 7 let, mám 23 kilo a marně hledám ty pravé lidi jen pro mě. A to už potřetí! Víte my hafani, nemůžeme za to, že jsme se narodili a bez vás, lidí, nemůžeme být šťastní a ani milovaní. Někdy se nám něco nepovede a jindy jsme šikulky, někdy zazlobíme a jindy jsme zas jak andílci. Takový jsem i já, ale moje srdce je obrovské a cesta do něj stále otevřená, třeba právě pro vás. Jsem středně velký, překrásný kříženec, žíhaný model se spoustou energie a nadšením pro každou akci. Rád běhám, lítám, blázním, ale nejradši jsem pořád s váma. Jsem kámoš a věrný přítel svého pána, kterého již dlouho vyhlížím. Teta říká, že na každého z nás, někde ten pravý človíček čeká, tak jestli ho znáte, vyřiďte mu, ať pro mě už brzy přijde. Váš Brix"

  BAILEY

  29.09.2023 16:05 |  Dospělí (3-7 let) |  30.05.2023 |  46x

 • Pes
 • BAILEY

  Věk

  7 let

  Plemeno

  kříženec boxera a staforda
  " Když mi byly 2 měsíce, dostal jsem se k tetě do dočasek od páru bezdomovců. Jako krásné, roztomilé psí miminko, jsem našel rychle domov, ale znáte to, přišly děti, já byl nerad sám, musel jsem jít o dům dál. Pobyl jsem si opět u dočasné tety, tentokrát skoro dva další roky a znovu jsem našel štěstí, domov a lásku u skvělé paničky. Jako bych byl začarovaný, stojím tu opět po dvou letech před vámi a bez domova, sedmiletý, ale stále aktivní, veselý a hravý kluk. Jmenuji se Bailey a znovu toužím najít člověka mého srdce. Miluju lidi, jsem velký mazel, rád si hraju a dovádím, zbožňuju lítání po zahradě a především potřebuji přítomnost svého člověka. Budu - li stále s vámi, budu nejštastnější psí stvoření pod sluncem. Jsem hodně vázaný na svého člověka a samotu nemám rád. Proto bych uvítal bydlení v domě se zahradou, o samotě v bytě, delší dobu nezvládnu, to bych plakal a štěkal. Mám rád pohyb a vyžití venku, ale stejně tak si rád doma polenoším na gauči a nechám se drbat, jsem velký mazel a můj člověk je pro mě středobod vesmíru. Ovládám základní povely i poslušnost, jsem šikovný, bezproblémový a vychovaný, čistotný. Se psy problém nemám, ale budu rád, když budu spíš jedináček, kteří si všechnu vaši lásku, nechá jen pro sebe, váš Bailey."

  <<  1 2 [34 5 6 7  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací