Dospělí (3-7 let)

Pejsek Archie

29.09.2022 22:38 |  Dospělí (3-7 let) |  1.08.2022 |  70x

 • Pes
 • Pejsek Archie

  Věk

  4

  Plemeno

  kříženec
  Archie - x bílého špice. Je v dobré fyzické kondici, mladý, aktivní pes. Bohužel je trochu psychicky labilní, v minulosti si zažil hodné zlé věci, potřebuje k sobě zkušené lidi, kteří ví, jak se psem pracovat. Občas má zkratkovité jednání a děsí ho neznámé zvuky. Má velkou fobii z veteriny, kde reaguje velmi hystericky, ale to je kvůli svému šílenému strachu. Arčík má hygienické návyky, je vhodný i do bytu, separační úzkostí netrpí. Je ale opravdu nejvhodnější k aktivním a sportovně založeným lidem, nesvědčí mu být pořád zavřený doma. Jiného psa toleruje, i vedle sebe na vodítku, ale doma nebo na zahradě už s nimi nevychází, je tedy vhodný jako psí jedináček. Jinak je velmi hodný, mazlivý a společenský. Projevuje obrovskou radost, když vás vítá a vidí po návratu domů z práce. Na vodítku umí chodit moc hezky, netahá, rád běhá, vodu jen sleduje, ale sám od sebe do ní nevleze.  Archie - čtyři roky, váhově do deseti kg. Je očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, kastrovaný.  Na svůj nový domov čeká v Opavě, tel. 731 089 709. Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz Adopční poplatek 1500 Kč. 

  ARON

  29.09.2022 17:06 |  Dospělí (3-7 let) |  7.07.2019 |  765x

 • Pes
 • ARON

  Věk

  5 let

  Plemeno

  ovčák
  "Neměl jsem na růžích ustláno, přesto jsem 5 let měl svůj domov. Tak nějak jsem byl jedním z tisíců dalších vesnických psů na zahradě, aby prostě bylo vidět, že tady na zahradě, je pes a hlídá... dvakrát mi do "mojí" zahrady někdo vlez a tak jsem hlídal, jak se po mě chtělo, ale kousnout jsem prý neměl. Vy lidi, nevíte, co chcete, každopádně moji páníčci mě ten den chtěli uspat navždy a taky mě na tu poslední injekci dovedli. Jenže pan doktor je frajer a zved telefon a od té doby bydlím u Karin v dočasce. Měl jsem kliku a jsem tu dál, ale potřebuju bydlet někde nastálo a najít majitele, kteří to s ovčáky umí. Je mi 5 let, jsem zdravý a čekám na zázrak. Život mi už jednou zachránili, tak ještě nějakou tu lidskou chápavou duši bych rád... váš Aron"

  MONTY

  29.09.2022 17:06 |  Dospělí (3-7 let) |  1.03.2021 |  717x

 • Pes
 • MONTY

  Věk

  3 roky

  Plemeno

  kříženec labradora a bull plemene
  " Říkají mi Monty a málem jsem tu už neměl být. Kdysi jsem měl rodinu, ale ne takovou, jakou bych si zasloužil. Nikdo se mi nevěnoval, nikdo mě nic neučil a nikdo mi neukázal, jak se správný pes chová. Když mi byl rok, dovedli mě k panu doktorovi, aby mě uspal navždy. Najednou jsem nebyl tím roztomilým štěňátekem, byl jsem velký, nevychovaný a občas jsem si něco zkusil, co správný pes nedělá. Ale já za to fakt nemoh, nevěděl jsem, kdo je pánem a myslel jsem, že jsem to já. Paní doktorka někam volala a za pár hodin jsem už seděl v autě dlouhou cestou za lepším životem, za nadějí a taky snad brzy za svou novou rodinou. Jsou mi 3 roky a jsem větší temperamentní pes, nabitý elánem a energií na rozdávání. Jsem zvědavý, nadšeně poznávám nové dovednosti a pěkně se učím, co po mě chcete. Jsem sportovně založený sympaťák a hledám nové páníčky, kteří budou aktivní, budou mě milovat tak, jako já je a dají mému životu jistotu a řád. Váš Monty."

  ŽERYK

  29.09.2022 17:06 |  Dospělí (3-7 let) |  9.08.2021 |  394x

 • Pes
 • ŽERYK

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  menší kříženec
  "Ahoj, jmenuji se Žeryk a jsou to dva měsíce, co jsem dorazil ke své tetě v dočaskách. Můj příběh je trochu zahalený rouškou tajemství, ale z nejhoršího jsem se dostal v jednom roce. Našli mě na ulici v Ústí, a tak jsem se dostal do útulku. Odtud si mě vzala moje moc milá panička, která mi nabídla nový život. Nicméně po dvou letech našeho společného bytí došla k závěru, že na mě nestačí a že potřebuji silnější terapii, která mi pomůže se vyrovnat s mými předchozími strastmi, které jsem si prožil v mládí. A tak jsem teď tady. Za chvilku mi budou 4 roky a za těch posledních pár týdnu jsem zažil strašně moc věcí. Teta mě neustále nutí zkoušet nové věci a představte si, dokonce už se ani listů na zemi nebojím! 🙂 Abych si zvykal, tak mě dokonce vzala s sebou na trek, kde jsem byl s dalším psem a ten se mi vůbec nelíbil... Ale nakonec jsem zjistil, že mi ocas neukousne, a tak jsem ho začal tolerovat... Možná se z nás časem stanou i kámoši 🙂 Ale to víte, k ostatním se tak chovat nemůžu, protože, co kdyby chtěli ublížit mně nebo mé tetě? Pro jistotu jim dávám jasně najevo, že jsem tu od toho, abych nás oba chránil. Moc ale nechápu, že se tetě tohle chování nelíbí, když na nás oba dávám pozor? Stejně tak musím být obezřetný i k ostatním lidem. Ani nevíte, jak můžou být zlí... Já si to na vlastní kůži prožil... Nicméně teta mi ukázala, že kolem nich můžu projít a nic mi neudělají. Dokonce mám i pár lidských kamarádů, které vždycky strašně rád vidím a už na ně nevrčím, když mě drbou. Potřebuju si prostě ke každému najít svou cestu, a to chvilku to trvá. No jo no... Jsem prostě vystresovanej z celého toho velkého světa kolem mě. Nejhorší to ale je, kdy zůstanu doma sám. Co mě teta začala zavírat do takové velké krabice, myslím, že tomu říká kenela? Tak je to o trochu lepší. Ale stejně stále nevím, jestli mě v tu chvíli opustí navždy nebo jen na dvě hodiny... Teta o mně říká, že jsem statečnej kluk, protože jsem udělal obrovský pokrok. Potřebuji ale zkušené a trpělivé páníčky, kteří si se mnou budou vědět rady a budou mi dále, stejně jako teta, ukazovat, že jak lidi, tak i psi jsou vlastně fajn a že s nimi může být velká sranda."

  PEPÍČEK

  29.09.2022 17:06 |  Dospělí (3-7 let) |  30.08.2021 |  391x

 • Pes
 • PEPÍČEK

  Věk

  4 roky

  Plemeno

  jezevčík
  "Tak nějak spokojeně jsme si žili doma, já a moje menší smečka, dokud nám páníček neodešel navěky. Z ničeho nic přišla rána z nebes a pak nastalo stěhování a ted jsme všichni u tety, kde se připravujeme na nový život. Jmenuji se Pepík a jsou mi 4 roky. Jsem překrásný hlaďoučký jezevčíček, s trošku delšíma nožkama. Prostě slaďouš, kterýho si hned oblíbíte. Zpočátku se trochu bojím a lekám, třeba křiku, rychlých, divokých pohybů, ale nikdy nekousnu, spíš se snažím zdekovat. Jsem mazel, úžasný hodný a milý kluk, miluje společnost pejsků a hlavně kamarádím nejvíc s Nelinkou, se kterou bych po případě šel i rád domů. Určitě nechci být sám. Svoje lidi miluju a toužím stále po jejich pozornosti, jsem vděčný za každé pohlazení a vaši lásku, jistě budu milovaným parťákem pro lidičky, jejichž srdce bijí pro Špagetky." Váš Pepíček."

  <<  1 2 [34 5 6 7  >>  

  Čísla účtů:

  BEST FRIENDS

  Transparentní účet:

  706670778 / 2010

   

  HOME 4 PETS:

  265723765 / 0300

   

  Kontakt

  Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

   

  Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

  +420 774 706 026
  +420 774 653 354

  nebo pište: 
  info@home4pets.cz
  adopce@home4pets.cz

   

  TOPlist

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací