Fenky Lili a Eli - ADOPTOVANÁ

27.11.2022 21:34 |  Našli domov |  29.10.2022 |  50x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

6

Plemeno

jezevčík

Město, ve kterém se zvíře nachází

Mokré Lazce
Eli a Lili - maminka s dcerou.  Dvě jezevčí holčičky zvyklé být stále spolu. Starší Elinka je hnědá, má 11 let, 6kg. Mladší Lilinka černá má 6 let, 8kg. Žily spolu na baráčku, ale jejich majitel už se o ně nemůže starat a tak obě jezevčinky hledají nový společný domov.  Jsou to holky čistotné, doma klidné, hezky leží spolu na křesle a ani o nich nevíte. Na zahradě veselé, poběhají, poštěkají. Na procházkách krásně spolu chodí na vodítku. S ostatními pejsky jsou v pohodě. Kočičky taky zvládají, jen když kočička utíká, tak ji proženou, Ale nic jí neudělají, když ji potkají, nebo když kočka neutíká, tak si ji nevšímají. Jezevčí holky moc prosí, aby mohly zůstat dál spolu. Společně lépe zvládají změny, nový domov, nového majitele. Bez sebe jsou velmi smutné.  Elinka - 11 let, 6kg, Lili - 6 let, 8kg.  Obě jezevčinky jsou očkované, odčervené, kastrované, čipované.  Na svůj nový domov čekají v Mokrých Lazcích (mezi Opavou a Ostravou), tel.: 731 089 709 - pište nejprve sms. Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz. Adopční poplatek za obě dohromady 3000 Kč.  
.
.

Kontakt

731089709
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací