ZIVA

11.12.2023 19:32 |  Týrané a handicapované |  13.11.2023 |  101x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

2 roky

Plemeno

mačka domáca

Město, ve kterém se zvíře nachází

Bratislava
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
ZIVA /mačička s FIV/ hľadá nový domov  Zivka je mladá ca 2-3oj ročná mačička. Je naozaj neskutočne zlatá, isto vhodná aj pre začiatočníkov.  Nenáročná, prispôsobivá, maznavá, ale zároveň veľmi samostatná. Miluje hlavne dečky, mäkkučké peliešky,  vyvaľovanie - ale teda vie sa aj pohrať, rada pozoruje okolie, motká sa pomedzi nohy… Zivka má FIV, čo  je ochorenie, ktoré majú iba mačičky a znamená to, že má slabú imunitu. Našťastie je od začiatku  bezpriznaková - testy sme opakovali 3x, lebo sme tomu nemohli uveriť. Pri dobrej starostlivosti a bývaniu  dnu má predpoklad užiť si krásny mačací život. Mala by však byt mačací jedináčik, pripadne byť pri mačičke  s rovnakou diagnózou, u nás funguje však ako jedináčik, resp sem tam v kontakte so psíkom, preto nevieme  ako by na iné mačičky reagovala. Zivka je čipovaná, odčervená, kastrovaná. Na nový domov čaká pri Žiline.  Kontakt: správou na stránku Tul(k)áčik alebo telefonicky 0902 091 164.  Adopčný poplatok je 40 EUR.
kludná, prítulná
zachránená z ulice

Kontakt

+421902091164
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací