Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

HECTOR-MILOVNÍK VÝLETŮ

20.02.2023 22:11 |  SMAZAT |  3.02.2023 |  94x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3 měsíce

Plemeno

kříženec staforda, labradora

Město, ve kterém se zvíře nachází

Knovíz u Kladna
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
,,Zdravím všechny, i já bych se vám všem moc rád představil s nadějí, že bych mezi vámi našel novou milující rodinku, po které se začínám porozhlížet. Jmenuji se Hector, jsem 3měsíční kříženec, maminka byla střední stafordka a táta měl v sobě údajně i labradora. Aktuálně vážím 10 kilo a v dospělosti se má váha odhaduje na +- 25 kilo.Jsem velice aktivní a přátelský pejsek, vše se teprve učím a poznávám, jak to tady v tom velkém světě vlastně chodí. Moc mě baví cestování, na auto jsem zvyklý a vždy se moc těším, kam tentokrát pojedeme. Teta říká, že jsem velice učenlivý, už jsem dokonce pochopil i pár povelů, pilujeme hygienu, kterou zvládám už skoro na 100 % ale občas mi to ještě nevyjde. Ale teta věří, že to brzy společně doladíme. Jsem velice kontaktní, mazlivý, nevadí mi další pejsci ani děti, ty mám moc rád. V novém domově bych jistě uvítal dalšího pejska, protože ve dvou se to táhne vždycky lépe. Hledám zodpovědné páníčky, kteří mě povedou správným směrem, budou se mnou i nadále trénovat socializaci a poskytnou mi bezpečný milující domov. Váš Hector.“
Hector je 3měsíční štěně křížence staforda, možná i labradora, je velice učenlivý, aktivní, miluje cestování, vše zatím teprve poznává a zkoumá, vychází moc hezky s ostatními pejsky, nebo i s dětmi, v novém domově jistě uvítá psího nebo i malého lidského parťáka na dovádění. Umí také ale krásně odpočívat, po procházce se rozválí na gauči a bude vám chrápat do ouška. Jakmile nabere opět síly, pokračuje v lumpačení, vyžaduje hodně pozornosti, chce si hrát, proto hledáme zodpovědnou rodinu, která na něj bude mít dostatek času, bude pracovat i nadále na socializaci, jak s dalšími pejsky, tak s dalšími novými situacemi. Hodil by se do domečku se zahradou, kde by měl k dispozici zabezpečenou zahradu, samozřejmě s bydlením pouze uvnitř, hodí se ale i do bytu, pokud mu majitel může poskytnou dostatek pohybu a aktivit. Hygienu již skoro ovládá, ale samozřejmě nutno počítat s občasnými nehodami, než vše dopiluje. Již ovládá i nějaké základní povely, ale jistě nutno pokračovat ve správném výcviku.
Hector je očkovaný, odčervený, odblešený, očipovaný a podmínka kastrace v dospělosti.Do adopce půjde po přechozí návštěvě, po dohodě s jeho dočasnou tetou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se v Knovízi u Kladna. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Kontakt

602 259 705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • KUBÍČEK

  Senioři (od 7 let), Pes, 15 let

  KUBÍČEK – vděčný mazlínek „Říkají mi Kubíček a jsem už trochu starší pes, ale rád bych si ještě aspoň chvíli užil toho pravého, naplněného života, kterého se mi nikdy nedostalo. Živořil jsem ve studené kůlně, nikdo se o mě nestaral, nikdo si se mnou nehrál a nemazlil se. Nevím ale proč, já jsem totiž za pohlazení moc rád. Nerad na tu dobu vzpomínám. Teď jsem u tety v dočasce, která mi slíbila nějaký ten pěkný, teplý domov, kde mi dají lásku, pozornost a spoustu drbáníčka. Nemáte pro mě doma kousek místečka?“
 • JERRY a RICKY- nerozlučná zlatíčka

  Senioři (od 7 let), Pes, 7 a 10 let

  "To si takhle žijete, celkem spokojeně doma u paničky, tlapku v tlapce, celý život, bok po boku, se svým kámošem, tulíte se k sobě, mazlíte a míjíte společné roky. Pak z ničeho nic přijde na scénu maličké lidské pískle a vy si balíte batůžek a musíte z kola ven. Tak přesně to se stalo nám dvěma, čivavím dušičkám, které ted mezi vámi hledají společný a dokonalý domov. Jsme dva čivaví kloučci, už nejsme sice nejmladší, ale rozhodně jsme úžasní, maličcí andílci, kteří si zaslouží obrovsky milující lidičky. Jsme Jerry a Ricky, dva v jednom, jedno tělo a jedna duše, nerozluční parťáci a dokonale sladění miláčci. Máme jeden druhého a zároveň milujeme svoje lidičky, nikdy však nechceme být rozdělení a právě proto věříme a doufáme, že navždy budeme moci zůstat spolu. Jiní pejsci nám nevadí, ale budeme rádi klidně jen my dva, kteří zaplníme vaše opuštěná srdíčka. Vaše čivaví "dvojčátka" Jerry a Ricky"
 • CHARLIE (fenka)

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  "Jmenuji se Charlie, ale říkal mi můžete třeba Karlička. Před několika měsíci jsem byla nalezena a chvíli jsem bydlela u svých zachránců ve stáji, než jsem dorazila k tetě do dočasné péče. Bude mi kolem 1 roku, jsem drobnější, menší holka, pravděpodobně představitelka Jagdterieřího plemene, akčního "loveckého" pokladu. Miluju všechny lidi, a upusikovala bych svou fousatouv tlamičkou celou láskou páníčky až do bezvědomí, jsem obrovský mazel, veselá a hravá holka, samozřejmě akční a velmi temperamentní. Jsem moc šikovná a učenlivá, bavilo by mě jakékoli psí sportování, pohyb a zábava, určitě potřebuji aktivní a sportovní páníčky, kteří mi dopřejí dostatek vyžití, pohybu a také další výchovy. Aktuálně jsem v dočasce s mnoha pejsky, nicméně ráda bych byla spíš jako jedináček, abych na ostatní nemusela někdy žárlit. Páníčka zbožňuji a ctím, tudíž bych celou jeho lásky, měla ráda jen pro sebe. Nehodím se ke kočkám, s dětmi problém nemám, pokud se umí hezky chovat k pejskům. Hledám zodpovědné a milující majitele, kteří znají terieří povahu a budou se mi dostatečně věnovat a mít na mě čas. Vaše Charlie."
 • PRET - Moc hodný a milý ovčák ❤

  Senioři (od 7 let), Pes, 7-8 let

  Jmenuji se Pret a jsem moc milý a hodný pes, který se zprvu neznámého bojí, ale když vidím, že mi nic nehrozí, tolik si všeho užívám, tolik se raduji, směji, zjišťuji, jak ten život může být fajn. Jsem aktivní, energický, legrační, mazlivý. Svého člověka se držím, na vodítku netahám, chodím rád u nohy, to, aby jste mi neutekli :-) 

 • Chelsea

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 6 mesiacov

  Čierna kráska s nebesky modrými očami. Ideálnej veľkosti, chrbátikom do pol lýtok, vyššia už nebude. Vypapkaná na 12 kg :-) Je kompletne vakcínovaná, odčervená, odblšená, čipovaná, momentálne plánujeme sterilizáciu. 

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací