Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

KAŠPAR

2.05.2023 18:40 |  SMAZAT |  6.01.2023 |  130x

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

1,5 roku

Plemeno

malý kříženec jezevčíka

Město, ve kterém se zvíře nachází

Býkovice u Brna
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
"Teta mi dala jméno Kašpar a patřím do tria Kašpar, Melichar a Baltazar. Pocházím z Vlasatické kauzy, kde se odebralo z jednoho domu na 60 pejsků. Jsem 1,5letý kluk, všichni jsme jak přes kopírák a také jsme nikdy nepoznali klasickou rodinku a krásy psího života. Jsem o něco bázlivější a vyjukanější než moji dva bratři, zvykám si na vše nové a také se učím fungovat jako normální pejsek, což samozřejmě chvilku potrvá. Na své tety v dočasce jsem si už hezky zvykl a chodím se i pomazlit, k cizím lidem si chvilku budu hledat cestu, ale jsem šikulka a s trochou trpělivosti a hlavně bezpečnosti, to také brzy zvládnu. Užívám si lítání po zahradě, i dovádění s ostatními pejsky, takže za hodnou psí společnost v novém domově budu jistě moc rád. Ani kočičky mi nevadí, pokud mě vyloženě neprovokují, to je pak rád proženu, ale nic víc neudělám, jen mě baví hrát na honěnou. Když si mě ale kočička nevšímá, žádné lumpárny nevymýšlím. Určitě bych doma ale uvítal dalšího malého a klidného pejska, který by mi trochu pomohl se začlenit do běžného psího života. Nehodím se na sídliště, nebo do města, tam bych se moc bál a lekal.”
Kašpar je maličký kříženec jezevčíka, je mu 1,5 roku a pochází ze smečky pejsků, které jsme přijali z nevhodných podmínek. Přijel jako obrovský bojínek, co nepoznal nikdy nic jiného než dům, dvorek, smečku a kontakt pouze se svým člověkem. Učí se poznávat cizí lidi, ale chce to určitě hodně trpělivosti a empatie, se svou tetou sice již funguje hezky a nechá se mazlit, ale z nových lidí má stále strach. Hledáme pro něj určitě rodinku, která bydlí v domečku se zahradou, na které se Kašpar cítí dobře a rád si i zalumpačí, mimo zahradu venčení pouze na dvojitém jištění (postroj+obojek) aby se zabránilo možnému nechtěnému útěku, kdyby se něčeho lekl. Kašpar si v dočasce oblíbil i malé dítko, kterého chodí pusinkovat. Je to citlivý pejsek s velkým srdcem, který potřebuje stabilní klidné zázemí domu se zahradou, zodpovědné majitele, kteří ho postupně budou učit vše nové. Získáte v něm úžasného parťáka, jakmile si on získá důvěru k vám. Miluje hračky, různá přetahovadla a časem se z něj díky empatickému zacházení stane jistě moc prima parťák. Hygienu ovládá dobře, ale samozřejmě nutno počítat s tím, že v novém domově se může nehoda stát, než se opět zaběhne v novém režimu.
Kašpar je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný a očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na dipu@seznam.cz 602 259 705

Kontakt

602 259 705
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací