Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

♥ Tara ♥

12.08.2022 00:00 |  SMAZAT |  11.08.2022 |  26x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

2,5 roka

Plemeno

kríženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Brezno
Ahojte, volám sa Tara a som mladá, 2,5 ročná fenka väčšieho vzrastu (40kg). Hľadám si starostlivú, zodpovednú rodinku, ktorá sa mi bude venovať, má skúsenosti s podobným väčším plemenom a všetkému ma naučí. Som priateľská, kontaktná a veľmi túžim po svojom domove. Som vhodná do domu s veľkým kotercom a zateplenou búdkou, kde budem mať svoje miesto. Dúfam, že si nájdem skvelú rodinku, ktorej budem robiť radosť.
Tara bude pred adopciou veterinárne ošetrená, čipovaná a kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)
.

Kontakt

+421918888411
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • Fenka Merry

  Dospělé (3-7 let), Fena, 3

  Merry - mladá středně velká fenečka. Ze začátku bázlivá, nedůvěřivá, hledá si úkryt kam by se schovala, než pochopí, že jí nikdo nechce ublížit a postupně se začne otrkávat. Nebude to s ní zrovna jednoduché, je potřeba s ní ještě pracovat, socializovat, ale je velmi chytrá a statečná a časem se všechno naučí. Na pejsky je zvyklá, ráda si s nimi hraje, občas může být trochu žárlivá, co se týče společných mazlících chvilek s páníčkem, tak to žárlí a druhého psa tam nechce. Kočky OK Na vodítku se naučila chodit, není to ještě úplně ideální, drží se u nohou, ale jde.  S hygienou zatím docela bojuje, žila předtím na rozpadlém statku ve smečce, byli neustále zavíráni vevnitř.  Merry - věk cca tři roky, váha 15kg. Je očkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná, odblešená.  Na svůj nový domov čeká v Brance u Opavy, tel.: 731 089 709 - pište sms nejprve. Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz. Adopční poplatek 2000 Kč. 
 • BRUNO

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 rok

  "Moji milí budoucí páníčkové, hlásí se vám jedna velká opuštěná duše a když říkám "velká", tak myslím, fakt Velká. Abych se představil, jmenuji se Bruno a jsem naprosto originální Obřík, vlastně ještě mládě, i když vyšší váhové kategorie. Je mi 1 rok a jsem neuvěřitelný fešák a krasavec, údajně jsem kříženec bernardýna, ale jistě v sobě nosím geny i nějakého pastevce. Vážím 40 kilo, ale nebojte, všechny gauče a postele mi dosud vystačily. Dusí jsem stále ještě štěně a neskutečně hodné, nemotorné telátko, samá noha, samý úsměv, rozdávám pusy na potkání a ještě se nenašel nikdo a nic, na koho bych se křivě podíval. Moje srdce je obrovské a duše čistá a nezkažená, jsem obrovský mazel a veselá kopa, miluju lidi, pejsky i děti a kromě toho, že vám občas nerad rozšlápnu nožku, nebo vám nechtíc udělám leteckej den, když mě něco zaujme venku, jsem Anděl mezi psími bytostmi a povahu mám dokonalou. Miluju psí kámoše a doma bych určitě měl nějakého mít, vydržím si hodiny hrát a dovádět s parťákem, takže se rozhodně hodím k dalšímu pejskovi nebo fence, samozřejmě alespon minimálně středně velké a hravé. Rád bych našel rodinu v domě se zahradou, páníčky zvyklé na psí poníky, kteří na mě budou mít čas a kromě lásky, mazlení a zábavy, mě také budou nadále trenovat a učit psí poslušnost. Váš Bruno."
 • LUIGI

  Senioři (od 7 let), Pes, 11 let

  "Moje jméno je Luigi a už jsem tady skoro nemusel být. Je mi 11 let, jsem maličký úžasný jorkšírek a moc hodný kluk. Měl jsem páníčky, ale díky jejich složité situaci a vážné nemoci, neměli dlouhodobě prostředky na veterinární péči a tak jsem se se svými zoubky dostal do velmi vážné situace, kdy mi vyhnilé zuby způsobily vážný zánět a abscesy, které praskly skrz tvář. Dovezli mě tedy k veterináři, s tím, že moje zdraví, bohužel řešit nemohou a tak kromě uspání, naštěstí využili nabídky paní doktorky a předali mě tetám z Dočasek. Po pár dnech hospitalitzace a léčby jsem podstoupil zákrok, ošetření zubů, většinu mi jich vytrhali a teď už jsem zcela zahojený, vyfešákovaný miláček, ostříhaný a fit. Jsem připravený na nové zodpovědné páníčky, na domov snů, který tolik postrádám. Doma jsem hodný, vzorný, čistotný, mám rád lidi, jsem nekonfliktní s pejsky a rád bych doma měl i nějakou psí hodnou kámošku. Venku si rád šmejdím a zkoumám, co je nového, jsem chytrý, šikovný a svého páníčka následuju na každém kroku. Inklinuji ke starším lidem a rád bych takové, milé, laskavé našel právě teď. Váš Luigi."
 • CIPÍSEK

  Senioři (od 7 let), Pes, 11 let

  " Moje jméno je Čip, ale tety mi říkají Cipísek. Měl jsem svoji paničku, ale dohnalo ji stáří a nemoc a já, na svoje stará kolínka, jsem zůstal sám a odvezli mě do Dočasek k tetám. Je mi 11 let a vážím necelých 5 kilo, přijel jsem zanedbaný, neopečovávaný a více než rok mi u zadečku rostl velký nádor, který nikdo neřešil. Paní doktorka na klinice mi ošklivého, krvácejícího zadku s velkou bambulí, udělala exkluzivní prdelku, nemám žádné potíže a žije se mi o mnoho líp. Jsem velký mazel a moc hodný kluk, lidi miluju a svou paničku, která se mnou bude chodit procházkovat a doma lenošit u televize, budu s láskou zbožňovat. O cizí pejsky doma nestojím, jsem trochu žárliveček a tak budu rozhodně doma nejradši jedináček. Venku si pejsků nevšímám, ale doma bych rád paničku jen pro sebe. Rád chodím ven, jsem čistotný a tak tu čekám, až se i na mě usměje štěstí, vždyt nebýt tety, málem jsem mi skončil život poslední injekcí. Váš Cipísek."
 • SETH

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 2 roky

  "Jmenuji se Seth a moje panička mě předala tetám do Dočasek kvůli vážné nemoci. Jsou mi necelé 2 roky a jsem velký, překrásný a pěkně stavěný kříženec Cane Corso. Jsem velký dobrák a s každým člověkem jsem ihned kamarád, jakmile na mě promluvíte, nebo vycítím, že byste mohli být ten správný Drbač, jsem hned váš a zahrnu vás mazlením a především i obrovskou radostí a nadšením, že mi právě věnujete pozornost a přízeň. Miluju lidi a jejich lásku si zaslouženě užívám, zbožňuju mazlení a drbání, také si užívám her, všech možných hrátek, mám rád přetahovadla a jsem také velmi šikovný a učenlivý kluk. Moc hezky se učím všemu novému, jsem čistotný a nejsem k nikomu nikdy agresivní. pejsci mě moc zajímají a rád bych si s nimi hrál a dováděl, jen zpočátku jsem moc hrr, ale správným usměrněním se zklidním a upřímně s nadšením řádím s nějakým prima psím kámošem nebo kámoškou. Moc rád bych našel zodpovědné a milující lidi, kteří mě zahrnou láskou, ale také se mnou potrenují správnou poslušnost a socializaci, váš Seth."

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací