Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

DARK - Energií nabitý pes hledá aktivní páníčky neznající slovo nuda ❤

21.12.2022 13:57 |  SMAZAT |  17.04.2022 |  280x

V péči Home4PetsV péči Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Plemeno

Německý ovčák x kříženec 35 kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Řehenice - Dařbož - Prahy Východ
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Dark je kontaktní a přátelský pes, k lidem submisivní, poslouchá je a nemá problém zvládat základní povely ❤

 

 

Za vyrovnanou kamarádku podobné velikosti bude rád. Samce vesměs rád opravdu nemá, u původních majitelů evidentně neproběhla dobrá socializace se psy, nicméně trpělivý trénink mu jistě k jeho sebeovládání pomůže. 

Je tedy vhodný pouze ke zkušenému aktivnímu člověku, který bude s Darkem trávit hodně času, bude ho socializovat s košíkem s ostatními psy a jeho impulsivní povahu nasměruje do sportu či jiné aktivity, která ho fyzicky i psychicky unaví. Pro takového páníčka bude Dark naprosto oddaným a skvělým parťákem. Ideální domov je místo mimo město, v domě s bytelným plotem, který ani nepřeskočí, ani nepodleze. I na úplné samotě se s ním budete cítit bezpečně, neboť jeho impozantní postava bude u nezvaného hosta budit strach.

 

 

Kastrovaný, očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, adopční poplatek 4990 Kč.

Pokud psům rozumíte, chtěli byste Darkovi dát skvělý domov a sobě neméně skvělého čtyřnohého kamaráda, zavolejte a domluvte si návštěvu v našem azylu Best Friends v Řehenicích ( Praha - Východ ): 774 706 026

 

V azylu od 21.12. 2021 - Spišská Nová Ves.

Kontakt

+420 774 706 026
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • KUBÍČEK

  Senioři (od 7 let), Pes, 15 let

  KUBÍČEK – vděčný mazlínek „Říkají mi Kubíček a jsem už trochu starší pes, ale rád bych si ještě aspoň chvíli užil toho pravého, naplněného života, kterého se mi nikdy nedostalo. Živořil jsem ve studené kůlně, nikdo se o mě nestaral, nikdo si se mnou nehrál a nemazlil se. Nevím ale proč, já jsem totiž za pohlazení moc rád. Nerad na tu dobu vzpomínám. Teď jsem u tety v dočasce, která mi slíbila nějaký ten pěkný, teplý domov, kde mi dají lásku, pozornost a spoustu drbáníčka. Nemáte pro mě doma kousek místečka?“
 • JERRY a RICKY- nerozlučná zlatíčka

  Senioři (od 7 let), Pes, 7 a 10 let

  "To si takhle žijete, celkem spokojeně doma u paničky, tlapku v tlapce, celý život, bok po boku, se svým kámošem, tulíte se k sobě, mazlíte a míjíte společné roky. Pak z ničeho nic přijde na scénu maličké lidské pískle a vy si balíte batůžek a musíte z kola ven. Tak přesně to se stalo nám dvěma, čivavím dušičkám, které ted mezi vámi hledají společný a dokonalý domov. Jsme dva čivaví kloučci, už nejsme sice nejmladší, ale rozhodně jsme úžasní, maličcí andílci, kteří si zaslouží obrovsky milující lidičky. Jsme Jerry a Ricky, dva v jednom, jedno tělo a jedna duše, nerozluční parťáci a dokonale sladění miláčci. Máme jeden druhého a zároveň milujeme svoje lidičky, nikdy však nechceme být rozdělení a právě proto věříme a doufáme, že navždy budeme moci zůstat spolu. Jiní pejsci nám nevadí, ale budeme rádi klidně jen my dva, kteří zaplníme vaše opuštěná srdíčka. Vaše čivaví "dvojčátka" Jerry a Ricky"
 • CHARLIE (fenka)

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  "Jmenuji se Charlie, ale říkal mi můžete třeba Karlička. Před několika měsíci jsem byla nalezena a chvíli jsem bydlela u svých zachránců ve stáji, než jsem dorazila k tetě do dočasné péče. Bude mi kolem 1 roku, jsem drobnější, menší holka, pravděpodobně představitelka Jagdterieřího plemene, akčního "loveckého" pokladu. Miluju všechny lidi, a upusikovala bych svou fousatouv tlamičkou celou láskou páníčky až do bezvědomí, jsem obrovský mazel, veselá a hravá holka, samozřejmě akční a velmi temperamentní. Jsem moc šikovná a učenlivá, bavilo by mě jakékoli psí sportování, pohyb a zábava, určitě potřebuji aktivní a sportovní páníčky, kteří mi dopřejí dostatek vyžití, pohybu a také další výchovy. Aktuálně jsem v dočasce s mnoha pejsky, nicméně ráda bych byla spíš jako jedináček, abych na ostatní nemusela někdy žárlit. Páníčka zbožňuji a ctím, tudíž bych celou jeho lásky, měla ráda jen pro sebe. Nehodím se ke kočkám, s dětmi problém nemám, pokud se umí hezky chovat k pejskům. Hledám zodpovědné a milující majitele, kteří znají terieří povahu a budou se mi dostatečně věnovat a mít na mě čas. Vaše Charlie."
 • PRET - Moc hodný a milý ovčák ❤

  Senioři (od 7 let), Pes, 7-8 let

  Jmenuji se Pret a jsem moc milý a hodný pes, který se zprvu neznámého bojí, ale když vidím, že mi nic nehrozí, tolik si všeho užívám, tolik se raduji, směji, zjišťuji, jak ten život může být fajn. Jsem aktivní, energický, legrační, mazlivý. Svého člověka se držím, na vodítku netahám, chodím rád u nohy, to, aby jste mi neutekli :-) 

 • Chelsea

  Štěňata (2-8 měsíců), Fena, 6 mesiacov

  Čierna kráska s nebesky modrými očami. Ideálnej veľkosti, chrbátikom do pol lýtok, vyššia už nebude. Vypapkaná na 12 kg :-) Je kompletne vakcínovaná, odčervená, odblšená, čipovaná, momentálne plánujeme sterilizáciu. 

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací