Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

DARK - Energií nabitý pes hledá aktivní páníčky neznající slovo nuda ❤

21.12.2022 13:57 |  SMAZAT |  17.04.2022 |  271x

V péči Home4PetsV péči Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Plemeno

Německý ovčák x kříženec 35 kg

Město, ve kterém se zvíře nachází

Řehenice - Dařbož - Prahy Východ
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!

Dark je kontaktní a přátelský pes, k lidem submisivní, poslouchá je a nemá problém zvládat základní povely ❤

 

 

Za vyrovnanou kamarádku podobné velikosti bude rád. Samce vesměs rád opravdu nemá, u původních majitelů evidentně neproběhla dobrá socializace se psy, nicméně trpělivý trénink mu jistě k jeho sebeovládání pomůže. 

Je tedy vhodný pouze ke zkušenému aktivnímu člověku, který bude s Darkem trávit hodně času, bude ho socializovat s košíkem s ostatními psy a jeho impulsivní povahu nasměruje do sportu či jiné aktivity, která ho fyzicky i psychicky unaví. Pro takového páníčka bude Dark naprosto oddaným a skvělým parťákem. Ideální domov je místo mimo město, v domě s bytelným plotem, který ani nepřeskočí, ani nepodleze. I na úplné samotě se s ním budete cítit bezpečně, neboť jeho impozantní postava bude u nezvaného hosta budit strach.

 

 

Kastrovaný, očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, adopční poplatek 4990 Kč.

Pokud psům rozumíte, chtěli byste Darkovi dát skvělý domov a sobě neméně skvělého čtyřnohého kamaráda, zavolejte a domluvte si návštěvu v našem azylu Best Friends v Řehenicích ( Praha - Východ ): 774 706 026

 

V azylu od 21.12. 2021 - Spišská Nová Ves.

Kontakt

+420 774 706 026
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

 • HECTOR-MILOVNÍK VÝLETŮ

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 3 měsíce

  ,,Zdravím všechny, i já bych se vám všem moc rád představil s nadějí, že bych mezi vámi našel novou milující rodinku, po které se začínám porozhlížet. Jmenuji se Hector, jsem 3měsíční kříženec, maminka byla střední stafordka a táta měl v sobě údajně i labradora. Aktuálně vážím 10 kilo a v dospělosti se má váha odhaduje na +- 25 kilo.Jsem velice aktivní a přátelský pejsek, vše se teprve učím a poznávám, jak to tady v tom velkém světě vlastně chodí. Moc mě baví cestování, na auto jsem zvyklý a vždy se moc těším, kam tentokrát pojedeme. Teta říká, že jsem velice učenlivý, už jsem dokonce pochopil i pár povelů, pilujeme hygienu, kterou zvládám už skoro na 100 % ale občas mi to ještě nevyjde. Ale teta věří, že to brzy společně doladíme. Jsem velice kontaktní, mazlivý, nevadí mi další pejsci ani děti, ty mám moc rád. V novém domově bych jistě uvítal dalšího pejska, protože ve dvou se to táhne vždycky lépe. Hledám zodpovědné páníčky, kteří mě povedou správným směrem, budou se mnou i nadále trénovat socializaci a poskytnou mi bezpečný milující domov. Váš Hector.“
 • BADDY

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 rok

    " Jmenuji se Baddy a rád bych se vám představil. Narodil jsem se, jak už to tak bývá, nezodpovědné majitelce mojí psí mámy, která na ní množila a prodávala nás, její děti. Bylo nás hodně a jak skončili sourozenci, nevím, já jsem měl tu kliku, že mě páníčci předali do Dočasek, abych mě, co největší šanci, najít skvělý, milující a zodpovědný domov. Jsem větší, 1,5 roku starý kluk, sněhobílé barvy, mí předkové byli Argentinci a také Bull hafani. Mám úžasnou, přátelskou povahu, opravdu velmi miluju lidi a ač jsem velké a nohaté telátko, jsem neskutečný mazel, rád se tulím, válím a "chovám", jako každé správné a důvěřivé mládě. Nejraději bych si sále hrál a dováděl, mám rád ostatní pejsky a určitě bych doma uvítal psího kámoše, nebo lépe kámošku, ideálně větší holku, na nikdy nekončící hrátky, které zbožňuju. Jsem šikovný, čistotný, učenlivý a velmi hodný, užívám si lítání venku po zahradě, nebo na hřišti, doma jsem ale peřinový král a věřte, že se s váma do postele vejdu určitě. Jsem poslušný, socializovaný, zvyklý chodit na vodítku, ovládám základní povely a zvládám cestování v autě i MHD. Pochopitelně jsem aktivní a veselý kluk, takže potřebuju spoustu vyžití a ideálně bych potřeboval najít domov v domě se zahradou, kde si užiju dostatek pohybu. Jsem naštěstí nezkažená psí duše a tak bych rád našel majitele, kteří se mnou budou pokračovat ve výcviku, správném vedení a výchově, abych i nadále zůstal pohodovým, psím kámošem. Váš Baddy."
 • JAZZ - Úžasně vymazlené a chytré štěně ❤

  Štěňata (2-8 měsíců), Pes, 6 měsíců

  Malý rozkošňák, mazlivý a miloučký klučík, akční prdelinka milující nade vše společnost lidí ❤

  Jazz je bystrý a učenlivý, bude z něj naprosto senzační rodinný parťák jak k dětem, tak hodnému psímu kamarádu.

 • aňa

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, cca 10 mesiacov

  malinká aktívna slečna veľmi milá sociálna ku psíkom miluje deti
 • OSKÁREK - Velký dobrák a mazel ❤

  Senioři (od 7 let), Pes, 10 let

  Moje minulost je opuštěná zahrada, hlad, zima, nekončící samota a nejistá budoucnost. Občas přišel nějaký soused, aby mě nakrmil, pohladil. Ale pak zase odešel a já zůstal sám. Jednoho dne jsem ale nastoupil do auta, které jsem nikdy předtím neviděl, a vystoupil jsem v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi, kde mi slíbili, že mi najdou krásný domov, kde zapomenu na vše špatné. Prosím, adoptujte mě.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací