Ria

27.03.2018 07:09 |  Seniorky (od 7 let) |  27.01.2018 |  1204x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

10 rokov

Plemeno

Bradáč

Město, ve kterém se zvíře nachází

Michalovce
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Táto staršia fenočka bola zachránená pred utratením v hodine dvanástej. Celý život slúžila ako živý zvonček na dvore staršej pani, bez pohladenia a milého slova. Prišiel čas predaja domu a fenočka sa zrazu stala nepotrebná. Vzali sme ju do našej starostlivosti a zachránili pred krutou smrťou. Zo začiatku bola vyplašená a bojazlivá, pri každom dotyku sa strhla od strachu. Po pár týždňoch sa z nej stala spoločenská, priateľská fenočka, ktorá miluje hladkanie a stále si ho pýta. Je rada v ľudskej spoločnosti, na svoj vek je stále aktívna, hyg. návyky nie sú 100%, no učí sa rýchlo. Vhodná aj do rodiny s deťmi, aj k starším ľuďom, kt. jej dajú veľa veľa lásky a vynahradia jej tie roky prežité bez pozornosti. Ideálne ako jediný psík, alebo k inému nekonfliktnému psíkovi / sučke. Vhodná do bytu alebo domčeku - dnu. Fenočka má artrózu na hrudníkovej končatine (pravdepodobne následkom starého úrazu).
Priateľská, veselá
Táto staršia fenočka celý život slúžila ako živý zvonček na dvore staršej pani, bez pohladenia a milého slova. Prišiel čas predaja domu a fenočka sa zrazu stala nepotrebná.

Kontakt

+421 948 590 520
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací