Rozvážna Magic ♥

4.02.2018 19:18 |  Seniorky (od 7 let) |  4.11.2016 |  1358x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

7 rokov

Plemeno

Nemecký ovčiak

Město, ve kterém se zvíře nachází

Košice
Magic je úžasná fenka s fantastickou povahou ♥ V kohútiku meria 58 cm. Je kompletne očkovaná, odčervená, sterilizovaná a čipovaná.
Magic je psia dáma, ktorá už má vyrovnanú povahu, je pokojná a rozvážna. Miluje ľudí, vie sa správať a je úplne bezproblémová. So všetkými psíkmi vychádza dobre, nerobí žiadne rozbroje. Bude ideálnym parťákom pre rodinku s deťmi, ideálna ku starším ľuďom. Magic je nenáročný psík, stačí jej zateplená búdka, milujúci majitelia a chutné jedlo. No určite by bola vďačná aj za prístup do domu, príp. život v byte :-)
Magic patrila ku šiestim ďalším psíkom, ktorí boli hodení do vagónu so železnou rudou vo vlaku smerujúcom na Ukrajinu. V tomto vlaku si odtrpeli niekoľko krutých dní bez stravy a vody, len prach červenej železnej rudy, ktorý sa im dostal všade, dve šteniatka na následky otravy zomreli. Magic ako jediná prežila a je stále v útulku. Už dlhých 6 rokov :-( Aj keď síce bola raz adoptovaná, dlho sa z domova netešila, lebo pre rodinné problémy sa vrátila späť do útulku.

Kontakt

+421 948 922745
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací