Mášenka - milá princezna

16.06.2021 07:50 |  Mladé (9-35 měsíců) |  12.10.2017 |  4814x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

10 měsíců

Plemeno

Kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Moskva
Ahoj! Říkají mi Mášenka, je mi deset měsíců a bydlím v moskevském útulku, kde je se mnou spousta dalších pejsků. Není to tady nic moc, ale snažím se neztrácet naději a pevně věřím, že najdu ten pravý domov. Moc ráda si hraju, říkají, že jsem trochu bláznivá, ale taky prý moc hodná. S lidmi si rozumím a nejlepší je, když jsou poblíž a hladí mě nebo si se mnou hrají. Taky tady mám kamarády, s ostatními vycházím a neperu se :-) Jsem trochu smutná, že si mě ještě nikdo nevzal domů :-( Ale nepřestávám čekat.
Mášenka je kouzelná desetiměsíční fenečka s vynikající povahou - je nesmírně milá, veselá, laskavá, miluje kontakt s člověk a velmi rychle se učí. Tato inteligentní kráska jen čeká na svůj skutečný domov, kde by mohla rozdávat lásku a radost. Úsměv na čumáčku jí nikdy nechybí. Mášenka je zdravá, čipovaná, očkovaná.  
Desetiměsíční fenečka plná lásky a s úsměvem na čumáčku velmi touží po tom správném a skutečném domově. Je nesmírně milá, veselá, laskavá a kontakt s člověkem je pro ni vším. Čeká v moskevském útulku a věří, že se do ní někdo brzy zamiluje a vysvobodí ji, protože je to nefalšovaná princezna :-) Poznámka pro zájemce: Všichni psi se momentálně nachází v Moskevském útulku v Rusku. Je jich tam více než 2000 a většina z nich se nikdy nedočká svého štěstí. V útulku jsou velmi špatné podmínky, je to velký stát, a toulavá zvířata je to to poslední, čím se zabývají. Jsou tam ale i lidi, kterým život těchto pejsků není lhostejný. Znamená to, že se postarají o vyřízení veškerých papírů a dovoz pejska sem do České republiky. Společně se mnou (koordinator pejsků pro ČR) si ho potom vyzvednem na letišti a pak už se o něj postaráte vy. Není to vůbec komplikované, jen musíte mít stoprocentní rozhodnutí a odvahu udělat si první krok a já jsem tady pro to, abych vám s tím pomohla. Mám s těmito pejsky nějakou zkušenost a jsou to ti nejvděčnější stvoření, které potkáte ve svém životě. Informace o platbě: Dobrovolníci, kteří se starají o pejsky, nasbírají potřebnou částku, aby se pejsek mohl dostat sem. Pokud byste nám chtěli nějak pomoct, můžete přispět taky, budeme vám vděčné!

Kontakt

+420608759058 (Olga, poradce a organizátorka příletů); +420734674881 (Adriana, poradce); +420775070120 (Jana, kreativní manažer textu a správa inzerátů)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací