Sisinka

23.10.2018 18:26 |  Kočky od 8 měsíců |  23.10.2018 |  1177x

Adopce možná prostřednictvím Home4PetsAdopce možná prostřednictvím Home4Pets

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

asi 9 let

Plemeno

Kočka evropská

Město, ve kterém se zvíře nachází

Nový Bydžov
Adopce není možná jinak než osobním vyzvednutím zvířete na místě!
Kočička milující ležení na klíně a lidskou společnost. Milá a toužící po teplém domově, a hlavně náruči. Je to dáma a když vrní tak slintá blahem.
Sisinka je asi 9-ti letá kastrovaná kočička. Vzhledem k tomu, že žila zřejmě pouze venku, tak jí vyhovuje pohodlí domova. Miluje ležení na klíně a o pozornost si říká ducání hlavičkou. Nerada je nošena ale na klín chodí opravdu moc ráda. Od dětí se drží stranou ale když je v úzkých, tak se ožene. Je to klidná kočička, která miluje společnost a mazlení. Ráda si pohraje s kuličkou a chutnají jí granulky a tvaroh. Je nenáročná a čistotná. Ve společnosti jiných koček je ostražitá a dokáže s nimi být, když si ji nevšímají. Zřejmě, by ji bylo lépe u někoho samotné nebo s velmi submisivním nevšímajícím si parťákem. Zdravotní stav. Chybí jí spodní řada malých zoubků a v blízké době půjde na vytažení dvou stoliček, u kterých je zánět. Má malinko natržené ouško a je trochu při těle. Sisinka je pravidelně odčervovaná a očkovaná.
Kočička se ke mě dostala před rokem na dočasnou péči s 5 koťátky. Koťátka bohužel byla nemocná a tak u nás zůstala přes půl roku a během této doby, jsem si s jejich maminkou vytvořila silný vztah. Byla to ona kdo mi chodil utírat slzy, když jsem byla z léčby jejích koťátek nešťastná. Sisinku mám moc ráda s hledám pro ni nejlepší domov. Bohužel je vystresovaná z jednoho našeho kocourka a i přes veškeré snahy je spřátelit se rvou do krve. 

Kontakt

+420776242438
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Home4Pets
tel: +420 774 706 026
email: adopce@home4pets.cz

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací