Miluška

17.05.2023 10:16 |  Kočičky do 8 měsíců |  22.06.2015 |  1554x

+ Zvětšit

Pohlaví

Kočka

Věk

cca 8 mesiacov

Plemeno

mačka európska

Město, ve kterém se zvíře nachází

Bratislava
cca 8 mesačné zachránené mačacie dievčatko, preliečené, veľmi aktívne, hravé, prítulné, nemá problém ani so psíkmi
hravá, veľmi aktívna, zvedavá, šikovná a učenlivá. Používa mačací záchodík, je to veľký papkáč, nemá problém ani so psíkmi.
Som mačacie dievčatko s „pracovným názvom“, ktorý mi dali na Veterinke – Miluša :-DVliezla som do motora auta a odtiaľ som sa napchala do jednej zo štrbín „na ceste“ medzi motorom a podvozkom. Tam som plakala a plakala a niekoľko ľudí ma odtiaľ dve hodiny nevedelo dostať von. Keď ma konečne odtiaľ dostali, zbadali malinké, chudučké, špinavé, smradľavé, nariekajúce mačiatko s poškriabanou tváričkou, očkami zalepenými hlienom a plným noštekom soplíkov, neustále kýchajúce a chroptiace. Zobrali ma na Veterinku, kde sa o mňa postarali a dali mi aj antibiotiká a potom mi ľudia, čo ma našli, urobili peliešok a dali mi papanicu, ktorú som jedla tak, akoby som ešte v živote nejedla. Potom sa mi t uľavilo. Dnes už mám cca 8 mesiacov, som veľmi prítulná, hravá, zvedavá a veľmi šikovná micka :-) Hľadám domov, kde sa mi dostane veľa – veľa lásky a kde sa už budem mať len dobre a prežijem dlhý a krásny mačací život. 

Kontakt

+421905883047
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací