Doprava pejska z útulku Žiar nad Hronom

  • Hana Coubalová
  • Avatar uživatele Hana Coubalová Autor tématu
10 roků 2 týdnů zpět #391 od Hana Coubalová
Doprava pejska z útulku Žiar nad Hronom vytvořil uživatel Hana Coubalová
Dobrý den,

mám zájem o fenečku ze Slovenska ze OZ Strážni anjeli v Žiar nad Hronom. Problém je v tom, že ji, stejně jako ostatní pejsky z tohoto útulku, do Brna či Prahy nepřevezou, pokud se nevyskytne více zájemců z Česka o pejsky z jejich útulku.

Chtěla jsem se proto zetat, zda tu také někdo vážně nepřemýšlí o pejskovi z této stanice, že bychom se případně mohli domluvit, buď na společné cestě či pak s útulkem. :)

Hanka C., Ústí nad Labem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 2 týdnů zpět #392 od home4pets
Odpověděl home4pets pro téma Doprava pejska z útulku Žiar nad Hronom
Doplnila jsem Vám do názvu tématu přímo Žiar, aby si zájemci o příp. spolujízdu viděli na první pohled... Zájemců o štěňata i dospělé psy z tohoto útulku se i na mailech objevilo víc, všechny jsme odkázali na přímé kontakty. Od teď je tedy budeme upozorňovat i na toto diskuzní téma, abyste o sobě vzájemně věděli.
Držíme palce:-) Yvona

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Hana Coubalová
  • Avatar uživatele Hana Coubalová Autor tématu
10 roků 2 týdnů zpět #393 od Hana Coubalová
Odpověděl Hana Coubalová pro téma Doprava pejska z útulku Žiar nad Hronom
Děkuji, věřím, že to nějak klapne :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • konkrétněji
  • Avatar uživatele konkrétněji Autor tématu
10 roků 1 týden zpět #400 od konkrétněji
Odpověděl konkrétněji pro téma Doprava pejska z útulku Žiar nad Hronom
V útulku v Žiaru nad Hronom jsem se dozvěděla, že přeprava do Brna či Prahy by byla možná z jejich strany pouze v případě, že se sejde více zájemců o jejich pejsky a tím by se rozpočítaly náklady na dopravu.

Jelikož jsem až se severních Čech, bude pro mne samotnou cesta na Slovensko velmi nákladná, a proto neustále zvažuji různé varianty.

Pokud by se objevili zájemci, přímo z Brna či okolí, kteří by si chtěli pro toho "svého" pejska autem či vlakem dojet (přeci jenom je to blíže než z Ústí n/L;)), byla bych vděčná, kdyby byli ochotni přistoupit na možnost, že by mi pejska vyzvedli či bych se s nimi mohla z Brna (či okolí) svézt. Samozřejmě bych se finančně podílela na cestovních nákladech.

Pokud by na tom zájemci byli s dopravou stejně svízelně jako já, mohli bychom se domluvit a zkusit útulek kontaktovat a "přemluvit" společně :)

Ráda bych proto zveřejnila svůj email: Hanka.C@seznam.cz

Jinak nějaké zprostředkované info k adopčnímu poplatku za pejska (třeba mnohým ušetřím za telefon či čekání na emailovou odpověď;))
"Ta moje" fenečka - očipovaná, kastrovaná, odčervená atd. 20EUR + protože fena jede přes hrance, musí mít Europas za dalších 10 EUR

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym Autor tématu
10 roků 1 týden zpět #401 od Anonym
Odpověděl Anonym pro téma Doprava pejska z útulku Žiar nad Hronom
jestli sledujete fb je tam i stránka převozy.paní katarina příjm bohužel nevím jede ve středu do prahy.zkuste se spojit s včelkou májou .zdravím zuzana

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 1 týden zpět #402 od home4pets
Odpověděl home4pets pro téma Doprava pejska z útulku Žiar nad Hronom
V případě Žiaru není problém v tom, že by nebyl jiný převoz. Jezdíváme sami, zítra zrovna jede slov. kolega, který by se tam mohl stavit a min. 3 psíky ještě naložit. Pokud jde adopce přes nás, běžně zajišťujeme i převoz do ČR, nemusí jej hledat zájemci sami.

Podstatou v tomto případě je, že narozdíl od většiny spolupracujících a inzerujících slovenských KS / útulků Žiar striktně odmítá tzv. zprostředkované adopce, neboli trvají na osobním kontaktu, chtějí si psa předat sami. Což je samozřejmě jejich svrchované právo a je nezbytné to respektovat.

Neboli jediná možnost je si buď dojet do Žiaru po vlastní ose nebo počkat, až se sejde víc lidí, aby vypravili svoje auto do Brna... Y.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.338 sekund

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací