Zúčastnili jsme se natáčení předvánočního dílu pořadu Chcete mě?. Chtěli bychom tímto moc poděkovat štábu pí Marty Kubišové z pořadu Chcete mě? za nabídku reportáže!!!  

Chtěli bychom tímto moc poděkovat štábu pí Marty Kubišové z pořadu Chcete mě? za nabídku být součástí předvánočního dílu - bylo nám velkou ctí a potěšením:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095970013-chcete-me/211563221300039/

Dovolili bychom si jen malou korekci k průvodnímu článku k videu: naše činnost skutečně odstartovala v červnu tohoto roku, ale až do listopadu jsme fungovali jako spolek nadšenců za vlastní finance. Po půl roce nám bylo jasné, že takto svépomocí máme jen velmi omezené možnosti, proto jsme v lidtopadu založili OS. 

A co se týče našeho pana psychologa - konzultace s ním nejsou povinné, zejména ne u štěňat a bezproblémových psíků. Pro případ zájmu je však k dispozici před i po adopci a těšíme se, že se spuštěním nové verze stránek se ho budete moct zeptat na cokoliv i prostřednitcvím webové poradny.

Závěrem, takto koncem roku - díky moc všem skupinám a jednotlivcům, kteří se na jakékoliv pomoci psům i kočičkám tady i na Slovensku podílejí - ať přímo v KS / útulcích / depozitech, nebo činností organizační, inzertní, poskytnutím a sháněním finančních i materiálních prostředků, šířením osvěty atd., atp. A především samozřejmě osvojitelům, kterým je největší odměnou bezmezná láska adoptovaných čtyřnožců... 

Snad budeme čím dál úspěšnější 


Napsat komentář

Přidat komentář jako host

0
  • Žádné komentáře

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Naši přátelé a partneři

Logo Staň se srdcařem

 

Obdivuhodný tým laskavých lidí, bez kterých by se mnoho čtyřnožců z nouze nedostalo

 

akr
Oficiální partner projektu BEST FRIENDS

 

Logo SUPER ZOO

 

Psí školka na pražských Vinohradech, kde Vám psíka nejen pohlídá, ale s výchovou či fyzioterapií pomůže naše zkušená kolegyně Denisa Salátková

 

Logo Ocasci.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací